Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Instytut Techniczny SGS zorganizował 7 czerwca 2019 r. w Warszawie szkolenie eksperckie. Głównym celem spotkania było przedstawienie oraz analiza aktualnych i kluczowych kwestii regulacyjnych i prawnych, mających wpływ na funkcjonowanie i kształtujących rynek gazu w Polsce.

gas vessel

Uwagę uczestników skierowaliśmy na istotne punktu widzenia funkcjonowania przedsiębiorstw zagadnienia, takie jak: zapasy obowiązkowe gazu ziemnego, magazynowanie gazu oraz dostawy gazu do Polski. 

 

Do współpracy merytorycznej zaprosiliśmy zespół ekspertów i praktyków, posiadających kompetencje, m. in. w obszarze tworzenia portfela usług dla magazynowania paliwa gazowego, sprzedaży gazu ziemnego, dyspozycji handlowej, sterowania ruchem krajowego systemu przesyłowego.

 

W najbliższych miesiącach planujemy organizację poniższych projektów branżowych:

 

  • HANDEL HURTOWY I DETALICZNY GAZEM ZIEMNYM

 

  • ZASADY SPORZĄDZANIA WNIOSKU O ZATWIERDZENIE TARYFY ORAZ KALKULACJI TARYFOWYCH W SEKTORZE PALIW GAZOWYCH

 

  • RELACJE SPÓŁKI OBROTU Z ODBIORCĄ KOŃCOWYM W OBSZARZE ZAWIERANIA I REALIZACJI UMÓW SPRZEDAŻY ENERGII ELEKTRYCZNEJ I PALIWA GAZOWEGO

 

  • PROGNOZOWANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA GAZ ZIEMNY

 

  • USTAWA PRĄDOWA Z PERSPEKTYWY PRZEDSIĘBIORSTW ENERGETYCZNYCH

 

  • WZROST CEN ENERGII Z PERSPEKTYWY ODBIORCY PRZEMYSŁOWEGO

 

Możliwość skonfrontowania stanowisk wzbogaciła praktykę zawodową każdego uczestnika spotkania.

  

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje nt. szkoleń eksperckich skierowanych do przedstawicieli branży energetycznej: instytut.techniczny@sgs.com.

 

Instytut Techniczny SGS to najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, realizowane w oparciu o ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, skierowane do pracowników każdego szczebla organizacyjnego, polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie Instytutu Technicznego SGS.