Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Instytut Techniczny SGS, w ramach cyklu szkoleń skierowanych do przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, zrealizował unikalne na polskim rynku, autorskie szkolenie eksperckie - Budynki wielolokalowe w praktyce przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Spotkania odbyły się 13 września w Warszawie oraz 17 września we Wrocławiu.

Water treatment equipment

Skoncentrowaliśmy się na kluczowych dla uczestników zagadnieniach, takich jak:

 

  • ŚWIADCZENIE USŁUG WODOCIĄGOWO - KANALIZACYJNYCH DLA NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM WIELOLOKALOWYM;

 

  • ZAWIERANIE UMÓW Z OSOBAMI KORZYSTAJĄCYMI Z LOKALI W BUDYNKU WIELOLOKALOWYM - OBOWIĄZEK PRZEDSIĘBIORSTWA CZY UPRAWNIENIE?

 

  • PRAKTYCZNE PROBLEMY ZWIĄZANE ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG NA RZECZ BUDYNKÓW WIELOLOKALOWYCH.

 

Do współpracy merytorycznej zaprosiliśmy eksperta, zajmującego się zawodowo zagadnieniami związanymi z gospodarką wodno-ściekową, w szczególności zagadnieniami związanymi ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków.

 

Zapraszamy na kolejne edycje przedmiotowego szkolenia w listopadzie i grudniu 2019 r.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje nt. szkoleń eksperckich skierowanych do przedstawicieli branży wodociągowo-kanalizacyjnej: e-mail: instytut.techniczny@sgs.com.

 

Instytut Techniczny SGS to najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, realizowane w oparciu o ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, skierowane do pracowników każdego szczebla organizacyjnego, polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji.

Więcej na stronie Instytutu Technicznego SGS