Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Przedstawiciele SGS Polska z branży Certification and Business Enhancement wzięli udział w tegorocznych targach DREMA 2019 organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nasi pracownicy na stoisku SGS oraz w Strefie Wiedzy udzielali informacji w zakresie usług certyfikacyjnych w obszarze wyrobów drzewno-papierniczych.

zrównoważona gospodarka leśna

Tegoroczne targi odbywały się między 10 a 13 września 2019 r.

Przedstawiciele branży CBE zaprezentowali cykl wykładów pod łącznym tytułem: „Zrównoważone wyroby drzewne – wymagania prawne i certyfikacja”.

Dogłębną znajomością tematyki certyfikacji łańcucha dostaw w przemyśle drzewno-papierniczym FSC® i PEFC™ podzielił się z uczestnikami targów w ramach Strefy Wiedzy Sebastian Drzewiecki – Kierownik ds. Rozwoju Branży Leśnej i Przemysłu Drzewnego.

Z kolei Ilona Olsztyńska – Kierownik ds. Rozwoju Produktów Certyfikowanych w Obszarach Regulowanych Prawnie, przedstawiła obowiązki podmiotów wprowadzających drewno i produkty z drewna na rynek UE wynikające z EUTR oraz przybliżyła zagadnienia dotyczące drewna konstrukcyjnego jako wyrobu budowlanego, wymagań prawnych i procesu certyfikacji w tym zakresie.

Targi były okazją do wymiany doświadczeń i spotkania wielu ciekawych osób. Strefa promocji drewna w ramach targów DREMA to miejsce, do którego warto zaglądać co roku.

 

Więcej informacji dotyczących certyfikacji według wymagań FSC i PEFC znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zachęcamy także do zapoznania się z usługami firmy SGS w zakresie audytu, szkolenia i certyfikacji zgodnie z Rozporządzeniami UE w sprawie drewna.  

Inne usługi SGS, którymi możesz być zainteresowany: 

Na zdjęciu Ilona Olsztyńska, ekspert SGS 

 ilona olsztynska cbe sgs certyfikacja

 

Na zdjęciu Sebastian Drzewiecki, ekspert SGS

Sebastian Drzewiecki ekspert SGS na targach DREMA 29019 sgs cbe fsc

 

 Jeżeli chcą Państwo rozwijać swoją działalność z ekspertami SGS, zapraszamy do kontaktu.