Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS Polska uzyskała akredytację prestiżowego stowarzyszenia The Grain and Feed Trade Association (GAFTA). Nasi klienci mogą mieć pewność, że wykonanie usług fumigacyjnych, inspekcyjnych oraz laboratoryjnych i analitycznych w branży handlu zbożem i paszami, odbywać się będzie na najwyższym, światowym poziomie.

Gafta Approved Fumigator

Na chwilę obecną w Polsce jeszcze tylko jedna firma posiada ten status, a na świecie 73. Warto dodać, że także dziesięciu innym spółkom SGS udało się zdobyć akredytację GAFTA.

By to osiągnąć musieliśmy wdrożyć ponad 130 wytycznych i zasad. Akredytację GAFTA otrzymaliśmy na rok. Po tym czasie SGS Polska ponownie przejdzie audyty potwierdzające nasze wysokie kompetencje w zakresie personelu oraz wyśrubowane wymagania techniczne.

SGS przeprowadza kontrole zanieczyszczeń w łańcuchu dostaw w celu zapewnienia, że produkty rolne naszych klientów spełniają na każdym etapie wymagania w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Oferujemy całą gamę kompleksowych usług w zakresie kontroli i zarządzania ładunkami, m.in. kontrolę szkodników i fumigację, umożliwiając Twojej firmie przygotowanie i dostarczanie produktów nieustannie spełniających wysokie standardy, jakich sama oczekuje.

Nasze usługi w zakresie fumigacji zapobiegają rozprzestrzenianiu się szkodników i minimalizują ryzyko zniszczenia towarów.

Z kolei usługi oględzin szkód udostępniają oparty na faktach, niezależny raport, który pomaga określić stan ładunku i przyczyny potencjalnych szkód. Ustalając przyczynę i rozmiar strat w ramach naszych oględzin szkód, możemy pomóc w neutralizowaniu potencjalnych strat finansowych wynikających ze zniszczonych towarów i produktów.

 Gafta Approved Fumigator Gafta Approved Superintendent Gafta Approved Analyst

 

Skontaktuj się z SGS już teraz, jeśli chcesz ograniczyć ryzyko handlowe, stosując ochronę swoich towarów rolniczych na całym świecie: