Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS zapewnia liderów biznesowych i branżowych na całym świecie, że pomimo wyzwań związanych z obecnymi ograniczeniami spowodowanymi przez pandemię COVID-19, audyty zgodności oraz procesy certyfikacji mogą być kontynuowane dzięki rozwiązaniom do zdalnego audytu.

Overhead view of businesswoman working at desk

SGS nadal oferuje audyty na miejscu, tam gdzie jest to możliwe, natomiast rozwiązania do zdalnego audytu zapewniają, że organizacje nie mogące umożliwić wizyt na miejscu, mogą nadal spełniać wymagania i standardy branżowe. Aplikacje do zdalnego audytu i rozwiązania technologiczne pozwalają SGS przeprowadzać audyty częściowo lub całkowicie zdalnie, używając aplikacji mobilnych i stacjonarnych do łączenia użytkowników z audytorami w czasie rzeczywistym.

Jeffrey McDonald, Executive Vice President, CBE powiedział: „Zdajemy sobie sprawę, że w tych niepewnych czasach wywołanych przez COVID-19, wizyty na miejscu mogą stanowić realne ryzyko i być wyzwaniem dla organizacji na całym świecie. Jeśli audyty i inspekcje na miejscu nie są możliwe, zalecamy, aby w miarę możliwości korzystać z rozwiązań zdalnych”.

Na podstawie analizy konkretnego przypadku, eksperci techniczni SGS zalecą odpowiednią technologię i podejście do audytu. Dostępne opcje obejmują:

  • SGS QiiQ – aplikacja do zdalnego audytu, która umożliwia przeprowadzanie audytów w dowolnym miejscu na świecie. Aplikacja bezpośrednio łączy liderów biznesu i menedżerów jakości z audytorami, którzy mogą przeprowadzać użytkowników przez proces zdalnego audytu, udostępniać informacje w czasie rzeczywistym, pomagać w rozwiązywaniu problemów i zbierać istotne informacje;
  • Rozwiązania do konferencji internetowych - zaprojektowane tak, aby łatwo zapewnić kontakt w czasie rzeczywistym z audytorami SGS. Audyty można przeprowadzać za pośrednictwem różnych popularnych programów do konferencji internetowych, takich jak Skype czy Microsoft Teams.

SGS opracował techniki zdalnego audytu, aby pomóc klientom:

  • zachować swoje certyfikaty,
  • zwiększyć elastyczność audytu,
  • ograniczyć zakłócenia w swoich operacjach i łańcuchach dostaw.

Jako wiodący na świecie dostawca usług audytowych, SGS oferuje niezrównane doświadczenie w każdej branży.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.