Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content
fsc branża papiernicza

Forest Stewardship Council ® (FSC®) jest niezależną, pozarządową organizacją non-profit i jest powszechnie uważana za jedną z najważniejszych inicjatyw ostatniej dekady w promowaniu odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie.

Certyfikacja kontroli pochodzenia produktu FSC ® (CoC) firmy SGS obejmuje śledzenie pochodzenia drewna oraz gwarantuje jego wiarygodność od początku do końca łańcucha dostaw. 

Firmy, które przechodzą certyfikację łańcucha dostaw FSC gwarantują, że ich produkty pochodzą z certyfikowanych, dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł.

Międzynarodowa rozpoznawalność systemu CoC sprawia, że kontrola pochodzenia produktów leśnych zwiększa wiarygodność każdej firmy.

Akademia SGS serdecznie zaprasza przedstawicieli branży drzewnej oraz branży papierniczej na szkolenia, które przybliżą wymagania standardu certyfikacji FSC dotyczące łańcucha dostaw w systemie podstawowym (FSC-STD-40-004 V3-0) oraz dokumenty normatywne dot. certyfikacji FSC.

Najbliższe szkolenia:

FSC ® łańcuch dostaw - wymagania dla branży papierniczej - SZKOLENIE ZDALNE - 8.05.2020

FSC® łańcuch dostaw - wymagania dla branży drzewnej - SZKOLENIE ZDALNE - 12.05.2020

Wykładowca:

Szkolenia poprowadzi Pani Ewa Pieczyrak - właściciel firmy EkoTimber Consult, zajmującej się wdrażaniem systemu FSC w firmach branży papierniczo-drzewnej, stały współpracownik jednostki certyfikującej w obszarze szkoleń z zakresu FSC, auditor wiodący standardu FSC, były pracownik i dyrektor FSC Polska. 

 

Zapraszamy!