Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Od teraz za pośrednictwem aplikacji WinSAD firmy Huzar Software możesz wysłać deklarację z gwarancją SGS do systemów tranzytowych NCTS. Realizujemy tranzyty regularne, wysokowartościowe oraz zabezpieczamy towary akcyzowe, których dług celny wynosi nawet kilka milionów EUR.

tunel

Nasze nowe narzędzie zostało wdrożone dzięki współpracy z firmą Huzar Software – liderem rynku polskiego w programach do obsługi celnej – i jest odpowiedzią na oczekiwania agencji celnych.

Dzięki specjalnemu modułowi w WinSAD nie będziesz musiał zmieniać środowiska operacyjnego, podczas wysyłania deklaracji celnej. Oznacza to, że współpraca z SGS stanie się jeszcze bardziej wygodna. Niemalże jednym kliknięciem przeniesiesz swój profil w systemie TransitNet do WinSAD. Koniec ze szkoleniami i czasem poświęconym na przygotowania – od razu będziesz mógł przystąpić do pracy.  

winsad

Program WinSAD jest przeznaczony do wypełniania, przechowywania i drukowania dokumentów celnych SAD, SAD-BIS, CMR, EUR, świadectw pochodzenia, deklaracji skróconych, a także do wystawiania faktur VAT. Dodatkowe moduły umożliwiają prowadzenie elektronicznego rejestru procedur uproszczonych, pełną obsługę i wymianę komunikatów z systemem NCTS2, AES, saldowanie zabezpieczeń w tranzycie, wygodne generowanie deklaracji Intrastat, a także wypełnianie dokumentów INF1-9, T5, WPR1, CIM, SMGS, ADT i UDT, karnetów TIR, listów przewozowych CMR i świadectw ATR.

Dzięki usłudze TransitNet w kilka chwil przygotujesz i wyślesz zgłoszenie tranzytowe z zabezpieczeniem SGS. TransitNet swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale całą EU oraz kraje, które przyjęły konwencję o Wspólnej Procedurze Tranzytowej, takie jak: Turcja, Serbia, Macedonia Północna oraz Szwajcaria. Oprócz tego przygotowujemy gwarancje i EPI na terytorium Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej.

Jako SGS Polska realizujemy tranzyty regularne, wysokowartościowe oraz zabezpieczamy towary akcyzowe, których dług celny wynosi nawet kilka milionów EUR.

Skontaktuj się z nami już dziś – możemy nawiązać współpracę spotykając się online.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – nasi międzynarodowi specjaliści są gotowi do udzielenia pomocy przez cały czas, w razie gdybyś potrzebował naszego wsparcia. 

 

Partner SGS Polska

huzar software logo