Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS Polska przedłużyła akredytację prestiżowego stowarzyszenia The Grain and Feed Trade Association (GAFTA) z zakresu fumigacji na kolejny rok. Ponownie przeszliśmy audyty potwierdzające nasze wysokie kompetencje w zakresie personelu oraz wyśrubowane wymagania techniczne.

Gafta Approved Fumigator

Nasi klienci  nadal mogą mieć pewność, że wykonanie usług fumigacyjnych, inspekcyjnych oraz laboratoryjnych w branży handlu zbożem i paszami, odbywać się będzie na najwyższym, światowym poziomie. 

W Polsce jeszcze tylko jedna firma posiada ten status, a na świecie 109. 

SGS przeprowadza kontrole jakości w łańcuchu dostaw w celu zapewnienia, że produkty rolne naszych klientów spełniają na każdym etapie wymagania w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Oferujemy całą gamę kompleksowych usług w zakresie kontroli i zarządzania ładunkami oraz fumigację, które umożliwiają Twojej firmie przygotowanie i dostarczanie produktów nieustannie spełniających wysokie standardy, jakich sama oczekuje.

Nasze usługi w zakresie fumigacji zapobiegają rozprzestrzenianiu się szkodników i minimalizują ryzyko zniszczenia towarów oraz odrzucenia towaru w porcie rozładunku.