Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zapraszamy na webinar, na którym omówione zostaną podstawowe zagadnienia z zakresu prawa żywnościowego i oznakowania produktów spożywczych.

Webinarium - weryfikacja etykiet produktów spożywczych

Około 40% przypadków odrzucenia produktów z rynku w UE i USA wynika z nieprawidłowości dotyczących etykiet. Niewłaściwe oznakowanie produktu może prowadzić do nałożenia sankcji finansowych, wycofania produktu z rynku, utraty zaufania konsumentów oraz naruszenia wizerunku firmy. Obowiązkiem firm wprowadzających na rynek środki spożywcze jest zamieszczanie na etykietach informacji w sposób rzetelny i zgodny z obowiązującymi wymaganiami. Przepisy prawne dotyczące znakowania produktów spożywczych są złożone i podlegają ciągłym zmianom.

Czy etykieta Twojego produktu jest gotowa na podbój świata i pojawienie się na półce sklepowej? Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak powinna wyglądać poprawnie oznakowana i przygotowana etykieta oraz jak wygląda proces weryfikacji etykiet produktów spożywczych oferowany przez firmę SGS Polska w 98 krajach świata, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszej ekspertki i weź udział w organizowanym przez nas webinarze. Serdecznie zapraszamy!

KIEDY? 14 września 2021, godz. 10:00

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE ONLINE