Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Już 22 i 23 września we Wrocławiu odbędzie się wydarzenie o tematyce niezwykle istotnej dla branży przemysłowej. Mowa o konferencji „Bezpieczeństwo w przemyśle III”, której firma SGS jest oficjalnym partnerem. Na wydarzeniu nie zabraknie naszej reprezentacji – pierwszego dnia swoją prelekcję wygłosi Jacek Węglarczyk, nasz audytor wiodący i trener.

Maszyny przemysłowe

Jak zauważają organizatorzy konferencji, bezpieczeństwo w przemyśle jest obszarem kluczowym i jego zapewnienie to podstawowy obowiązek każdego pracodawcy. Celem konferencji "Bezpieczeństwo w przemyśle III" jest zatem wskazanie rozwiązań, które pomogą stworzyć jak najlepsze i najbezpieczniejsze warunki pracy w przemyśle.

Reprezentacja SGS na konferencji - o naszym ekspercie

Podczas pierwszego dnia wydarzenia, swoją wiedzą w dziedzinie bezpieczeństwa podzieli się nasz ekspert Jacek Węglarczyk - doktor inżynier w dziedzinie nauk technicznych, specjalista gospodarki surowcowej.

Jacek, jako wieloletni pracownik Politechniki Śląskiej, zajmował się m.in. zagadnieniami bezpieczeństwa pracy w górnictwie oraz brał udział w opracowaniu Polityki Energetycznej Polski 2000-2020. Z naszą firmą związany jest od 1996 roku i aktualnie pełni w SGS funkcję audytora wiodącego i trenera, specjalizującego się (między innymi) w systemach zarządzania jakością (ISO 9001), zarządzania BHP (ISO 45001, wcześniej OHSAS 18001, PN-N-18001), zarządzania środowiskowego (ISO 14001) oraz zarządzania energią (ISO 50001).

Na konferencji ekspert SGS wystąpi z prelekcją "Dlaczego kontekst jest problemem dla organizacji?".

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób związanych z obszarem bezpieczeństwa, jak również z zarządzaniem podwykonawcami, a więc do inżynierów, menadżerów, specjalistów w dziedzinie BHP, służb utrzymania ruchu oraz do specjalistów w dziedzinie BHP i systemów zarządzania.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu i zapraszamy do odwiedzania stoiska SGS.