Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Początek nowego roku to czas planów, nowej energii do działania i chęci do zmian na lepsze. W Akademii SGS przewidzieliśmy ich co najmniej kilka. Oznaczają duży krok w kierunku poszerzania wiedzy naszych klientów, pod postacią nowych szkoleń oraz dostępnych rabatów i nie tylko.

Ludzie trzymający tabliczki z wartościami procentowymi

Rabaty i brak przedpłat

Klientom Akademii SGS zapewniamy przyjemne wejście w rok 2023. Nasza nowa polityka rabatowa, odnosi się do wszystkich szkoleń otwartych i uwzględnia klientów grupowych, lojalnych oraz planujących swój udział z wyprzedzeniem.

Poniżej szczegóły, związane z dostępnymi promocjami:

  • 10% rabat dla klientów certyfikowanych przez SGS Polska
  • 10% rabat dla 2 osób, 15% dla 3 osób oraz 20% dla 4 i więcej osób z jednej organizacji (od jednego płatnika)
  • 15% rabat dla przedstawiciela organizacji, której przedstawiciele brali udział w innym szkoleniu otwartym Akademii SGS w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Powyższe rabaty nie łączą się.

Dodatkowy rabat 5% w przypadku zgłoszenia wcześniej niż 4 tygodnie przed szkoleniem

Płatność za szkolenia otwarte odbywa się dopiero po przeprowadzonym szkoleniu. Oznacza to, że osoby zapisujące się z wyprzedzeniem na szkolenie pomagają nam w szybkim osiągnięciu minimalnej ilości uczestników, a co za tym idzie – w sprawnym potwierdzaniu realizacji szkolenia. Zapewniają oni większe szanse na przeprowadzenie szkolenia, pozostając tym samym bez zobowiązań kosztowych, w przypadku gdy musimy je odwołać.

Nowe szkolenia w ofercie Akademii

SZKOLENIA W ZAKRESIE ESG

Negatywny wpływ działań człowieka na naturę nasila się od wielu lat. Na szczęście istnieją instytucje, które tworzą wymogi, czy wytyczne dla osób prywatnych oraz organizacji, aby generowane przez nich szkodliwe czynniki zostały wyeliminowane lub zminimalizowane w jak największym stopniu.

Szkolenia o tematyce ESG pomagają przedsiębiorcom uzyskać wiedzę, niezbędną do maksymalizowania zysków, przy jednoczesnym stosowaniu zasad zrównoważonego rozwoju, czyli dbając o środowisko, kwestie społeczne i ład korporacyjny. Właśnie tego potrzeba aktualnym przedsiębiorcom. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję spośród naszych propozycji i sprawdź dostępne terminy:

CERTYFIKACJA BIOMASY

Od stycznia 2023 r. obowiązkowa stała się certyfikacja paliw z biomasy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów proponując szkolenia z tego zakresu:

Nowe terminy będą pojawiały się w zależności od ilości osób zainteresowanych danym tematem. Nie czekaj, zarejestruj chęć udziału w szkoleniu, korzystając z opcji „wyrażenie zainteresowania”.

Po więcej szczegółów sięgnij do naszego artykułu na temat certyfikacji SURE.

LEGALNOŚĆ POCHODZENIA DREWNA

W grudniu 2022 r. uzgodniona została ostateczna treść planowanego rozporządzenia Unii Europejskiej przeciwko wylesianiu, tzw. EUDR. W założeniu rozporządzenie to ma w przyszłości zastąpić dotychczasowe rozporządzenie UE nr 995/2010 (EUTR).

Zapraszamy na nowe szkolenie, uwzględniające planowane zmiany w przepisach:

KURS AUDITORA WIODĄCEGO WG ISO 9001:2015

W Akademii SGS od początku 2023 r. dostępna jest zaktualizowana propozycja kursu auditora wiodącego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015. Nowa oferta pięciodniowego kursu w formie stacjonarnej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie powinna zainteresować osoby chcące zdobyć ten tytuł.

CERTYFIKATY PDF

Podążając z duchem czasu, staramy się zwiększyć ilość wystawianych certyfikatów w formie PDF. Oszczędzanie papieru blankietowego, na którym drukowane są certyfikaty dla naszych klientów, idzie w parze z aktualnymi trendami wykorzystywania w maksymalnym stopniu kryteriów zrównoważonego rozwoju w organizacjach.

Cieszymy się, mogąc wyznaczać sobie cele na 2023 rok, które mają pozytywny wpływ na otaczający nas świat.

 

Tu znajdziesz pełną ofertę szkoleń otwartych Akademii SGS