Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Nasza zaawansowana technologia, oparte na wiedzy podejście i oddanie na rzecz jakości i bezpieczeństwa pozwalają nam zapewnić nowatorskie rozwiązania w każdym aspekcie branży naftowej i gazowej.

Usługi w dziedzinie ropy naftowej i gazu: Pozwól firmie SGS być motorem sukcesu Twojej firmy.

Jeżeli twoja firma zajmuje się wydobyciem, poszukiwaniem, rafinowaniem, transportem lub sprzedażą ropy naftowej, gazu, piasku roponośnego czy innych węglowodorów, firma SGS oferuje kompleksowe usługi zapewniające wsparcie i optymalizację Twojej działalności. Uwzględniając ostnie wahania tego rynku i rekordowe ceny tych zasobów, ważne jest, aby maksymalnie wykorzystać każdy etap produkcji oraz zwiększyć wartość dodaną i zoptymalizować wydajność swoich procesów.
 
W ramach wspierania działalności wydobywczej oferujemy szereg usług, które mogą być wykorzystane każde z osobna lub w pakietach, aby udoskonalić stosowane już przez Ciebie procesy. W dziedzinie mineralogii stosowanej możesz zaufać nam w zakresie świadczenia zaawansowanych usług analizy złóż, mineralogii gazu łupkowego oraz analizy metodą dyfrakcji rentgenowskiej (XRD).

Z uwagi na fakt, że Twoje złoża są bardzo cenne, istotne jest aby zapewnić, że wszystkie urządzenia do dokonywania pomiarów lub rozmieszczania węglowodorów po ekstrakcji są w optymalnym stanie i dostarczają precyzyjnych informacji. Możemy pomóc Ci w zakresie rejestracji danych i kalibracji, pomiarów emisji oraz doradztwa dotyczącego pomiarów, aby zapewnić Ci najwyższy poziom precyzji pomiarów.

Ponadto w ramach wspierania działalności wydobywczej, oferujemy analizę płynów w złożach i płynów produkcyjnych, usługi w zakresie zarządzania próbkami i dystrybucji oraz niekonwencjonalne usługi dotyczące złóż, takie jak analiza metanu pokładów węgla i usługi testowania.
 
W zakresie sektora przetwórstwa oferujemy wsparcie w procesach dystrybucyjnych i handlu detalicznym, obejmujące usługi kalibracji, audyty obiektów, wykrywanie nieszczelności oraz konserwację. Z uwagi na fakt, że logistyka w zakresie ropy naftowej i gazu jest procesem bardzo skomplikowanym, dysponujemy dużym, międzynarodowym zespołem specjalistów, gotowych pomóc Ci w dostarczeniu Twoich produktów w pożądane miejsce, bezpiecznie i przy zachowaniu zgodności z krajowymi i międzynarodowymi normami.

Pomagamy w opracowaniu i wykonaniu mieszanek, wykorzystaniu dodatków oraz innych procesów optymalizacyjnych, na lądzie, na morzu i podczas transportu.  W sytuacji, gdy kredyty są trudne do uzyskania, możesz mieć pewność, że nasze usługi w zakresie inspekcji handlowej opierają się na pomiarach i analizach najwyższej światowej klasy.
 
Firma SGS jest światowym liderem w zakresie badań, kontroli, certyfikacji i weryfikacji, posiadającym niezrównane doświadczenie, szeroką specjalistyczną wiedzę oraz globalny zasięg. Bez względu na specjalizację Twojej działaności, skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie ropy naftowej, gazu i piasków roponośnych mogą zapewnić Ci przewagę konkurencyjną.