Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Inspekcje urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i inspekcje rurowe oferowane przez firmę SGS – identyfikują defekty, zanim spowodują one poważne uszkodzenia, zapewniają działanie pozbawione zakłóceń i redukują ryzyko finansowe.

Twoje urządzenia wiertnicze, rurociągi i rury wiertnicze są narażone na korozję, pęknięcia, uszkodzenia przez strony trzecie i wady produkcyjne. Nasze usługi kontrolne z zakresu inspekcji urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i inspekcji rurowych pozwalają wykrywać defekty i nieciągłości, zanim spowodują poważne uszkodzenia, zapewniając działanie pozbawione zakłóceń i redukując ryzyko finansowe.

Dlaczego warto korzystać z inspekcji urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i inspekcji rurowych oferowanych przez SGS?

Z pełnym zaangażowaniem w zakresie zachowywania standardów jakie narzuca przemysł wydobycia nafty i gazu oferujemy Ci profesjonalne usługi efektywne kosztowo, które zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność Twoich działań. Możemy pomóc Ci:

  • monitorować stan Twoich urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i sprzętu rurowego;
  • wykrywać i lokalizować wady wewnętrzne i zewnętrzne, korozję, dziurawienie, nacięcia, wyżłobienia, uszkodzenia ścian i pęknięcia na skutek zmęczenia materiału, zanim spowodują one poważne uszkodzenia;  
  • zapewnić integralność operacyjną Twoich urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i sprzętu rurowego oraz zgodność z najnowszymi regulacjami prawnymi i normami; 
  • zarządzać bezpiecznie i wydajnie, dzięki kompleksowym inspekcjom i ustaleniu rankingu ryzyka; 
  • wdrażać najbardziej odpowiednie działania w celu zapobiegania uszkodzeniom, których nie da się wykryć z wyprzedzeniem;
  • przewidywać i unikać potencjalnych uszkodzeń.

Wiarygodne inspekcje urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i inspekcje rurowe przeprowadzane przez światowego lidera w tej branży

Jako światowej klasy dostawca usług związanych z kompleksowym bezpieczeństwem urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i sprzętu rurowego, przeprowadzaniem inspekcji i konserwacji możemy Cię zapewnić, że możesz na nas polegać, wiedząc, że Twój projekt jest we właściwych rękach.

Mamy na swoim koncie ponad 1000 projektów wykonanych dla przemysłu wydobycia ropy i gazu, dlatego oferujemy Ci niezrównane doświadczenie, specjalistyczną wiedzę, przeszkolonych techników i inżynierów oraz światowe zasoby w tej dziedzinie. Właśnie dlatego jesteśmy najczęściej wybieraną firmą przez głównych biznesmenów i wykonawców robót wiertniczych na całym świecie.

Nasze usługi obejmują:

  • inspekcje urządzeń wiertniczych,
  • inspekcje rur wiertniczych i sprzętu rurowego,
  • techniki badań nieniszczących (NDT), 
  • mobilne zbrojenie powierzchni zwornika.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze inspekcje urządzeń wiertniczych, rur wiertniczych i sprzętu rurowego mogą zagwarantować wykrywanie defektów, zanim spowodują poważne uszkodzenia, zapewniając działanie pozbawione zakłóceń i redukując ryzyko finansowe.