Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Centrum techniczne gazów SGS jest kluczowym elementem naszych działań w przemyśle gazowym, pomagając w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie.

Bez względu na kraj, w którym działasz i na to, jak bardzo oddalone są Twoje obiekty, możemy być tam z Tobą, dając Ci wsparcie techniczne, którego potrzebujesz. Nasz belgijski zespół zdobył zasłużoną sławę lidera na rynku tego szybko rozwijającego się sektora.

Oferujemy:

  • Usługi w zakresie skroplonego gazu ziemnego (LNG): Proponujemy Ci kompleksową usługę techniczną w zakresie LNG, obejmującą szeroką gamę systemów produkcyjnych, pomiary, analizę i weryfikację, usługi skraplania gazu i regazyfikacji, kalibrację i szkolenia.
  • Ze względu na obserwowany ostatnimi czasu gwałtowny wzrost sektora LNG oraz na wyjątkowe wymagania łańcucha dostaw, jak specjalistyczna infrastruktura, jednostki pływające i zobowiązania terminowe, świadczymy również usługi doradcze w zakresie kontraktów. Wspólnie z partnerami negocjacji opracowujemy i oceniamy wszystkie specyfikacje związane z przesyłem zgodnie z opisem części umowy handlowej dotyczącej pomiarów i badań.
  • Usługi w zakresie propanu butanu i gazu chemicznego: Możemy wesprzeć Twoją firmę doradzając Ci w kwestii relacji kupujący-sprzedający oraz kontraktów, sprawach związanych z ilością i jakością oraz rozruchem, a także pomagając Ci w audytach i szkoleniach technicznych z zakresu gazu i budowania kompetencji.

Dlaczego SGS?

Jeśli Twoim partnerem jest SGS, zyskujesz dostęp do niezrównanej sieci możliwości o zasięgu ogólnoświatowym i wiedzy technicznej popartej ponad 30-letnim doświadczeniem w branży gazowej, i specjalistycznej wiedzy naukowej z zakresu skroplonego gazu ziemnego (LNG), propanu butanu (LPG) i innych gazów chemicznych, włącznie z butanem, propanem i mieszanką LPG do stosowania w gospodarstwach domowych.

Dowiedz się więcej, jak centrum techniczne gazów może wesprzeć Twoją firmę.