Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W SGS mamy świadomość, że Twoja konkurencyjność na rynku LNG jest zależna od tego, czy dostarczane przez Ciebie produkty będą dokładnie przebadane.

Zapewniamy konkretne usługi wspierające, które pozwolą ustalić lub poprawić analizę bezpośrednią, aby zoptymalizować wynik.

Usługi te mogą być świadczone w ramach jednorazowego projektu doradczego lub jako regularna ocena i stały projekt optymalizacji typu LEAN. Ze względu na technologie oraz dostępność nowego sprzętu, regularna ocena jest kluczowym elementem najlepszej praktyki. 

Ocena i komentarz analizy

Chcąc pomóc naszym Klientom odnaleźć się w gąszczu najróżniejszych standardów i norm, wykorzystywanych w różnego rodzaju umowach, oraz poradzić sobie z rozmaitymi urządzeniami fizycznymi wykorzystywanymi przy próbkowaniu, opracowaliśmy do celów analizy LNG szereg usług dotyczących kalibracji, weryfikacji i rozwiązywania problemów. Usługi te odwołują się zarówno do powszechnie stosowanych metod opublikowanych przez GPA, ISO i tym podobne, a także tych opracowanych przez nas, ustanowionych przez krajowe organy regulacyjne albo właściwych dla określonego typu umowy.

Konserwacja analizatorów

SGS posiada rozległe doświadczenie w monitorowaniu, audytowaniu i konserwacji analizatorów bezpośrednich, w celu optymalizacji wydajności i zachowania integralności procesu. Te informacje są niezwykle istotne podczas bezpośredniego pomiaru parametrów potrzebnych do ustalenia wyceny węglowodoru oraz ilości przesyłowych produktu.

Wsparciem naszych działań monitorujących może być także rutynowa konserwacja, kalibracja i naprawa chromatografów gazowych do pomiarów bezpośrednich.

weryfikacja próbek pobieranych w sposób ciągły (on-line)

Większość sporów dotyczących alokacji i jakości bierze się z rozbieżności co do dokładności i wiarygodności metody lub metod próbkowania użytych na określonym etapie łańcucha logistycznego. Zważywszy na gwałtowną ekspansję LNG w skali globalnej oraz różnorodność używanego oprogramowania i postanowień kontraktowych, spory na tym tle stają się coraz bardziej powszechne. W miarę jak coraz bardziej popularne stają się tzw. spot cargoes, rośnie również liczba takich sporów. SGS proponuje swoim partnerom szereg usług, w tym doradztwo projektowe, audyty operacyjne, ocenę techniczną oraz weryfikację próbek i metod próbkowania on-site.

Dlaczego SGS?

W SGS liczy się przede wszystkim innowacja. Przy pomocy najlepszej dostępnej technologii wykorzystujemy najróżniejsze usługi w ramach Twojej umowy, aby pomóc Ci w zarządzaniu ryzykiem i optymalizacji wydajności.

Wiele firm już zaufało SGS. Jeśli i Tobie zależy na optymalizacji najróżniejszych aspektów w ramach Twojego kontraktu lub projektu, chętnie jako konsultanci sprawdzimy, omówimy i opracujemy pisemną opinię, nakreślając korzyści oraz koszty testowania laboratoryjnego włącznie z możliwością outsourcingu. Następnie, wspólnie z Tobą opracujemy udoskonalony plan, który podniesie ogólną wartość Twojego projektu i go zoptymalizuje.