Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS oferuje na całym świecie niezależne usługi, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi.

Działalność naszych międzynarodowych ekspertów pomoże Ci działać w sposób bardziej wydajny i zrównoważony dzięki usprawnianiu procesów, poprawie jakości i wydajności, zmniejszaniu ryzyka, weryfikowaniu zgodności i przyspieszaniu wprowadzenia produktu na rynek. Nasza główna działalność usługowa obejmuje wszystkie sektory przemysłu i dotyczy produktów i usług, których codziennymi odbiorcami są klienci na całym świecie.

Construction detail

Branża Budowlana

Za każdym obiektem budowlanym kryje się pomysł, projekt przedsięwzięcia oraz projekt budowlany. Kiedy rodzi się pomysł, możemy pomóc w przekształceniu planów w rzeczywistość poprzez zapewnienie skutecznej realizacji procesów, bezpieczeństwa na placu budowy i wykorzystania niezawodnych materiałów.

Dowiedz się więcej

Chemical plant

Branża Chemiczna

Z uwagi na fakt, że coraz częściej stosowane są substancje chemiczne w dobrach konsumpcyjnych nieustannie rośnie, zagrożenie dla zdrowia, w szczególności w odniesieniu do produktów dla dzieci, znajdują się cały czas w centrum zainteresowania. Pomagamy ograniczyć Twoje obawy oferując różnego rodzaju usługi laboratoryjne w zakresie badania bezpieczeństwa Twoich produktów. Pomagamy Ci także kontrolować wykorzystanie substancji chemicznych zgodnie z poziomami tolerancji obowiązującymi w Twojej branży.

Dowiedz się więcej

Shopping Mall

Dobra Konsumpcyjne i Handel Detaliczny

Od wyrobów tekstylnych, po akcesoria, meble, żywność i produkty elektroniczne, nasze kompleksowe usługi zapewniają podnoszenie jakości, zgodność z wymogami oraz bezpieczeństwo produktów konsumpcyjnych w globalnych łańcuchach dostaw. Zapewniamy, że żaden ważny szczegół nie zostanie pominięty na drodze Twojego produktu od koncepcji do wprowadzenia na rynek.

Dowiedz się więcej

Wind Turbines

Energetyka

Świadczone przez nas usługi w zakresie energetyki koncentrują się na dwóch kluczowych kwestiach: zaspokojeniu popytu na energię odnawialną i technologie, które umożliwiają przetwarzanie energii pochodzącej ze źródeł takich jak wiatr, słońce i pływy morskie oraz na modernizacji konwencjonalnych elektrowni i nowych konstrukcji, aby spełniały one surowe przepisy. Nasza specjalistyczna wiedza dotycząca tego sektora może być dla Ciebie źródłem informacji na temat każdego aspektu w tej dziedzinie i może zapewnić, że wszystkie wymogi zostaną spełnione, bezpieczeństwo będzie uwzględnione na każdym etapie, a wpływ na środowisko ograniczony.

Dowiedz się więcej

Mine

Górnictwo

Nasza specjalistyczna wiedza w dziedzinie górnictwa sprawia, że jesteśmy czołowym podmiotem w branży. Jeżeli potrzebujesz doradztwa technicznego w dziedzinie procesów produkcji stali, strategicznego partnerstwa w handlu węglem i koksem, czy wskazówek w kwestii zmniejszenia ryzyka, maksymalizacji zysków, bądź poprawy wydajności przy wydobyciu lub ekstrakcji metali szlachetnych lub bazowych, jesteśmy gotowi do świadczenia usług na całym świecie.

Dowiedz się więcej

Cargo and truck at harbour

Handel

Zarządzanie ryzykiem w obszarach handlu i finansowania handlu jest złożonym procesem, który wymaga praktycznego i obiektywnego planowania. Nasz globalny zespół specjalistów analizuje wszystkie aspekty aktywności handlowej, aby ocenić powiązane z nimi rodzaje ryzyka i zapewnia bezstronne, obiektywne doradztwo oraz wsparcie, aby pomóc Ci w ograniczaniu zagrożeń i minimalizowaniu zobowiązań oraz w osiągnięciu sukcesów w transakcjach handlowych.

Dowiedz się więcej

Life Science

Nauki Biologiczne

W dziedzinie nauk biologicznych możemy świadczyć usługi w zakresie badań analitycznych, bioanalitycznych i testów klinicznych oraz zarządzania procesami, dzięki którym produkty farmaceutyczne trafiają do osób, które ich potrzebują przy minimalnych kosztach i maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. Blisko współpracujemy z branżami związanymi z farmacją, biofarmacją, biotechnologią, produkcją sprzętu medycznego i ochroną zdrowia, aby móc zapewniać szeroką gamę usług.

Dowiedz się więcej

Pipelines in sunset

Produkcja Przemysłowa

Nasz zespół specjalistów z całego świata stosując kreatywne rozwiązania techniczne, czuwa nad spójnością, bezpieczeństwem i niezawodnością zarównoTwoich działań jak i sprzętu. Doradzamy w zakresie realizacji strategii wzrostu i najlepszych praktyk rynkowych w odniesieniu do produkcji przemysłowej i handlu. Przeprowadzamy badania i oceny zgodności tak, aby zapewnić, że procesy i projekty spełniają wszystkie wymogi w zakresie wydajności i aby zminimalizować wpływ przemysłu na środowisko.

Dowiedz się więcej

Food

Rolnictwo i Żywność

Droga produktów żywnościowych od miejsca pochodzenia aż na stoły konsumentów wymaga uwagi, obserwacji oraz rzetelności. Oferujemy usługi obejmujące całość łańcucha dostaw, które umożliwiają zmniejszenie ryzyka, zapewnienie jakości oraz podniesienie wydajności. Pomagamy w zapewnieniu spójności łańcucha produkcji żywności poprzez zarządzanie uprawami, udoskonalanie nasion, przeprowadzanie badań gleby oraz zbiorów, przemieszczanie produktów w globalnym łańcuchu dostaw oraz przeprowadzanie inspekcji handlowej w zakresie eksportu i importu.

Dowiedz się więcej

Oil Rig

Ropa Naftowa i Gaz

Nasza zaawansowana technologia, oparte na wiedzy podejście i oddanie na rzecz jakości i bezpieczeństwa pozwalają nam zapewnić nowatorskie rozwiązania w każdym aspekcie branży naftowej i gazowej. Nasze usługi w zakresie wydobycia i przetwórstwa produktów naftowych stanowią element wzbogacający łańcuch wartości i wpływają na wszystkie elementy, od transportu paliw i produktów energetycznych, po tworzywa sztuczne, nawozy i produkty farmaceutyczne. Nasza międzynarodowa sieć oddziałów i laboratoriów oferuje niezależne usługi skoncentrowane na spełnianiu potrzeb klientów i zapewnianiu przewagi konkurencyjnej.

Dowiedz się więcej

People in station

Sektor Publiczny

Nasz dorobek w zakresie innowacyjnych usług na rzecz organów administracji publicznej, międzynarodowych instytucji i organizacji współpracy partnerskiej w sektorach publicznym i prywatnym obejmuje różne rozwiązania dotyczące weryfikacji i technologii. Oceniamy zgodność z wymanymi przepisami, podnosimy przychody budżetu państwa, usprawniamy wymianę handlową, poprawiamy wydajność i wspieramy sprawne zarządzanie przy zachowaniu zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej

aerial view on coastline road

Środowisko

Aby pomóc w poprawie Twojej reputacji w zakresie ochrony środowiska, w zarządzaniu ryzykiem i zwiększeniu wydajności, nasz zespół specjalistów oferuje wsparcie w każdym aspekcie związanym z ochroną środowiska, od spełniania wymaganych przepisów środowiskowych, po ocenę oddziaływania na środowisko. Zapewniamy Ci najnowocześniejsze analizy laboratoryjne, wykwalifikowanych doradców oraz kompleksowe, specjalistyczne usługi w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych.

Dowiedz się więcej

Highway in the dark

Transport

Zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo i niezawodność oraz spełnienie surowych rozporządzeń, norm i przepisów transportowych. Szeroki zakres naszych specjalistycznych usług dla branży transportowej pomaga klientom w bezpieczniejszym i bardziej efektywnym prowadzeniu działalności.

Dowiedz się więcej

People in a glass meeting room

Usługi szkoleniowe

Nasze rozwiązania w zakresie szkoleń oraz rozwoju są opracowane przez ekspertów merytorycznych w taki sposób, aby pomagać zarówno organizacjom jak i jednostkom w rozwijaniu kompetencji i kwalifikacji — podstawowych czynników wpływających na zrównoważony rozwój i konkurencyjność.

Dowiedz się więcej

A man works at height

Zdrowie i Bezpieczeństwo

Dbamy o to, aby Twoje środowisko pracy było możliwie bezpieczne poprzez wykonywanie ocen ryzyka oraz stosowanie środków zapobiegawczych. Opierając się na międzynarodowych normach, zapewniamy organizacjom stosowanie skutecznych systemów w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu ochrony pracowników, budowy zaufania klientów i poprawy reputacji firmy.

Dowiedz się więcej

Aerial view of river

Zrównoważony Rozwój

Pomagamy organizacjom wykazać, że one i ich partnerzy stosują skuteczne i kontrolowane procesy oraz systemy zgodne z wymaganiami interesariuszy w odniesieniu do jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, korporacyjnej odpowiedzialności społecznej i innych kwestii dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej