Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Nasz proces rekrutacji został opracowany w taki sposób, aby umożliwić nam selekcję kreatywnych i innowacyjnych osób, odznaczających się pasją i potencjałem.

Selekcja przeprowadzana jest na podstawie kombinacji umiejętności, kompetencji, doświadczenia i motywacji kandydatów.

Czego można oczekiwać w procesie rekrutacji

Etap pierwszy: Oferta pracy i podanie

Należy ustalić, jakie stanowisko najbardziej odpowiada posiadanym kwalifikacjom i aspiracjom dotyczącym kariery, a następnie przesłać przez Internet CV i list motywacyjny.

Etap drugi: Wstępna rozmowa telefoniczna

Jeśli profil kandydata odpowiada naszym oczekiwaniom, skontaktuje się z nim członek naszego zespołu rekrutacyjnego. W razie potrzeby przeprowadzona zostanie wstępna rozmowa telefoniczna, która pozwoli nam lepiej poznać kandydata.

Etap trzeci: Pierwsza runda rozmów kwalifikacyjnych

Jeśli uznamy, że kandydat jest odpowiednią osobą na dane stanowisko, zostanie on zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Celem rozmowy kwalifikacyjnej, prowadzonej przez komisję rekrutacyjną, jest poznanie zainteresowań zawodowych kandydata, jego wykształcenia, umiejętności, kompetencji i doświadczenia oraz źródeł jego motywacji do osiągania sukcesu.

Etap czwarty: Ocena

Możemy zaprosić kandydata do udziału w krótkiej ocenie psychometrycznej, która pozwoli nam lepiej zrozumieć jego motywację i sposoby postępowania w pracy.

Etap piąty: Druga runda rozmów kwalifikacyjnych

W przypadku przejścia pierwszej rundy rozmów kwalifikacyjnych, kandydat zostanie zaproszony do udziału w drugiej rundzie. Rozmowy te umożliwią kandydatowi i firmie SGS ocenę możliwości przyszłej współpracy, a kandydatowi zapewnią dodatkowe informacje o pracy w firmie SGS.

Weryfikacja referencji

Poprosimy o podanie nazwisk osób mogących udzielić referencji oraz które mogą odpowiedzieć na pytania dotyczące wyników pracy kandydata, jego umiejętności i zachowania w pracy.

Decyzja w sprawie wyboru kandyta i oferta zatrudnienia

Komisja przeprowadzająca selekcję wskaże kandydata, który najlepiej kwalifikuje się na dane stanowisko. Po wybraniu kandydata na dane stanowisko przedstawiciel działu kadr prześle kandydatowi ofertę zatrudnienia i udzieli odpowiedzi na jego pytania.

Nie należy zrażać się niepowodzeniem. Kwalifikacje kandydata mogą spełniać wymogi ofert pracy, które pojawią się w przyszłości. Zachęcamy wszystkie osoby, które w przeszłości starały się o pracę u nas, do regularnego sprawdzania nowych ofert pracy zamieszczanych na tej stronie.

Poufność i bezstronność

Osobom ubiegającym się o pracę w firmie SGS gwarantujemy również zachowanie poufności oraz bezstronność.

Wybierz rozwój osobisty i wspaniałe możliwości rozwoju kariery. Już dziś złóż podanie o pracę w firmie SGS.