Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

BĄDŹ W 100% SOBĄ. Jesteś ciekawy. Lubisz się uczyć. Chcesz się rozwijać.

W firmie SGS możesz być w 100% sobą. Nasza kultura opiera się na otwartości. Zachęcamy pracowników, aby dążyli do osiągnięcia najwyższych standardów, z pasją wykonywali swoje obowiązki i każdego dnia się rozwijali.

Możliwość zatrudnienia w różnych krajach oraz kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i klientami z całego świata to tylko niektóre z zalet pracy w firmie SGS. Ufamy naszym pracownikom i zapewniamy im wsparcie. Co równie ważne, nasi pracownicy mogą liczyć na zapewnienie zasobów i możliwości, które pozwolą im rozwinąć umiejętności i w pełni zrealizować ich potencjał.

BĄDŹ W 100% SOBĄ

Trudno znaleźć lepsze podsumowanie firmy SGS niż „100%”. Totalna pasja i oddanie pracy. Precyzja i dokładność leżące u podstaw naszej działalności. Bezkompromisowo wysokie standardy niezbędne w naszej branży. Odpowiedzialność wynikająca z kluczowej roli w projektach mających wpływ na życie milionów ludzi. Sama skala naszej globalnej działalności. Potrzeba absolutnego zaufania klientów i pełnej otwartości w zespołach. Pragnienie rozwoju i unowocześniania działalności. Pomoc pracownikom w rozwoju. Wiedza i doświadczenie, które zapewniamy jako światowy lider w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji.

Innowacyjność i przedsiębiorczość

Dołączysz do naszej międzynarodowej sieci, która z oddaniem traktuje swoich pracowników. Nowe i śmiałe myślenie stanowi ma ogromne znaczenie dla naszej firmy, dlatego zachęcamy pracowników do przedsiębiorczego nastawienia. Uwolnimy Twoją kreatywność. Dzięki nam spróbujesz rzeczy, których nie miałeś dotąd okazji zrobić.

Dajemy wszystkim pracownikom możliwość wkładu w rozwój i unowocześnianie firmy oraz zobowiązujemy się w 100% wspierać Cię w pełnej realizacji drzemiącego w Tobie potencjału. Nasza firma jest obecna na całym świecie, dysponuje silną kadrą kierowniczą i cieszy się niezrównaną renomą na rynku. Zobowiązujemy się w 100% do rozwoju naszych pracowników.

Zapoznaj się z poniższymi opiniami naszych młodych pracowników na temat pracy w firmie SGS.

Ralph Alfred Aguilar
Ralph Alfred Aguilar
Analityk laboratoryjny
Mariana Da Matta
Mariana Da Matta
Analityk wykonania
Matthew McGarrity
Matthew McGarrity
Kierownik techniczny