Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Poznaj firmę SGS i zdobądź doświadczenie w świecie prawdziwego biznesu, aby zapewnić sobie lepsze możliwości rozwoju zawodowego.

Oferujemy szeroki zakres staży i programów szkoleniowych, które pomagają w przejściu od edukacji do zatrudnienia.

Staże

Absolwentom i studentom oferujemy możliwość współpracy z zawodowcami oraz indywidualnej pracy nad złożonymi projektami dla rzeczywistych klientów. Jeśli odznaczasz się pasją i entuzjazmem, jesteś gotowy zakasać rękawy i zabrać się do codziennej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, przez cały rok znajdziesz u nas możliwość odbycia stażu dla studentów i absolwentów z różnych dziedzin.

Programy szkoleniowe

Azja Południowo-Wschodnia

Programy szkoleniowe dla chemików
Oferujemy kompleksowy program szkoleniowy dla chemików z regionu Azji Południowo-Wschodniej. Ten uporządkowany program szkoleniowy realizowany jest w Australii, trwa dwa lata i obejmuje sześć modułów, po ukończeniu których uczestnicy odbywają sześć tygodni praktyk w zakładach wydobywczych.

Uczestnicy szkolenia poznają wszystkie aspekty ogólnych technik laboratoryjnych, w tym:

 • ważenie i przygotowywanie próbek,
 • fermentacja,
 • próba ogniowa,
 • XRF, ICPOES i ICPMS,
 • kontrola i zapewnienie jakości,
 • klasyczne techniki chemiczne.

Po ukończeniu kursu uczestnicy wracają do swoich ojczystych krajów i podejmują pracę w lokalnych oddziałach firmy SGS.

Tajlandia

Firma SGS w Tajlandii chętnie zatrudnia świeżo upieczonych absolwentów i studentów w charakterze stażystów, szczególnie w dziale usług laboratoryjnych, SSC i usług środowiskowych. W 2014 zatrudniliśmy ponad 30 stażystów (w tym 18 w dziale usług laboratoryjnych, 10 w dziale usług środowiskowych, a pozostałych - w dziale SSC), którzy przez okres ośmiu tygodni, w kwietniu i w maju, mogli współpracować z naszymi ekspertami i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Singapur

W Singapurze prowadzimy programy stażu trwające od 1 do 6 miesięcy i są one dostępne przez cały rok. Studenci uczestniczący w jednym z naszych programów stażu rozwijają umiejętności przydatne w miejscu pracy, życiu zawodowym i osobistym. Nasze programy umożliwiają też praktyczne zastosowanie umiejętności zdobytych w czasie kształcenia. Zachęcamy do składania podań studentów następujących specjalności:

 • Nauki ścisłe - chemia, ochrona środowiska, farmacja, mikrobiologia, technologia żywości itp.
 • Inżynieria
 • Kierunki morskie
 • Biznes
 • Komunikacja i media

Stale poszukujemy zdolnych, ambitnych i entuzjastycznie nastawionych osób, gotowych zakasać rękawy i zaangażować się w codzienną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Europa

Praktykant-technik laboratoryjny
Program praktyk dla techników laboratoryjnych skierowany jest do uczniów z Wielkiej Brytanii, przygotowujących się do egzaminów na poziomie GCSE lub A-level i prowadzony jest w laboratorium w Ellesmere Port. Wszyscy praktykanci przez 1 dzień w tygodniu uczestniczą w zajęciach w kolegium, kontynuując formalną edukację. Podczas szkolenia:

 • Uczniowie na poziomie GCSE ukończą dwuletni kurs nauk ścisłych, który spełnia wymogi kwalifikacji szkolenia zawodowego NVQ.
 • Uczniowie na poziomie A-level ukończą dwuletni kurs chemii HNC, który spełnia wymogi kwalifikacji szkolenia zawodowego NVQ.

Po ukończeniu praktyk uczestnicy będą kontynuować pracę w lokalnych oddziałach firmy SGS.

Staże i praktyki w firmie SGS mogą otworzyć drzwi do sukcesu zawodowego. Przyjdź do nas.