Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi portalu społecznościowego organizacji pozarządowych oferowane przez SGS – zwiększenie widoczności, przejrzystości i odpowiedzialności poprzez zaangażowanie społeczności.

Organizacje pozarządowe (NGO) polegają na darowiznach i zasobach przekazywanych przez społeczeństwo. Brak dostępnych informacji o działaniach na rzecz społeczeństwa, w połączeniu z brakiem odpowiedzialności, utrudnia organizacjom pozarządowym zdobycie zaufania opinii publicznej. Nasze usługi portalu społecznościowego obejmują niezależne zapewnienie jakości dla organów rządowych odpowiedzialnych za sektor NGO, organizacji nadrzędnych NGO oraz stron internetowych zajmujących się zbiórką środków. Poprzez zwiększenie zaufania nasze usługi skutkują większym zaangażowaniem społeczności i wsparciem finansowym dla organizacji pozarządowych.

Dlaczego warto wybrać usługi portalu społecznościowego organizacji pozarządowych oferowane przez SGS?

Portal społecznościowy z niezależnym zapewnieniem zgodności z jednolitymi i przejrzystymi standardami daje organizacjom pozarządowym równe szanse na przyciągnięcie wagi i rywalizowanie o środki. Jest to łatwy, bezpieczny i atrakcyjny dla ofiarodawców sposób znalezienia lokalnej organizacji pozarządowej, którą chcą wspierać finansowo. Ofiarodawcy zyskują pewność, że organizacje obecne na platformie przestrzegają rygorystycznych zasad dotyczących odpowiedzialności i przejrzystości. Sprawiedliwe i przejrzyste porównanie organizacji pozarządowych kieruje potrzebne zasoby do lokalnych NGO, a jednocześnie przyczynia się do poprawy renomy całego sektora. 

Oferujemy:

  • Projekt i opracowanie dostosowanego do potrzeb portalu społecznościowego organizacji pozarządowych
  • Dostosowane do potrzeb dopasowywanie ofiarodawców i lokalnych organizacji pozarządowych
  • Projekt i opracowanie odpowiednich ram zapewnienia jakości
  • Wyróżnienia za stałe doskonalenie odpowiedzialności
  • Wsparcie informatyczne, w tym obsługę płatności internetowych
  • Dodatkowe usługi, w tym niezależny monitoring projektów organizacji pozarządowych

Usługi ekspertów dla organizacji pozarządowych

Jako światowy lider w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji, dysponujący dziesiątkami lat doświadczenia w pracy z opinią publiczną i organizacjami typu nonprofit, będziemy z radością wspierać rozwijający się sektor NGO. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.