Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Służby bezpieczeństwa i administracje celne na całym świecie coraz częściej wymagają najbardziej skutecznych usług w zakresie skanowania ładunku w celu zapewnienia ochrony przeciwko oszustwom i nielegalnemu handlowi. Firma SGS rozumie potrzebę opracowania i realizacji Państwa usług w zakresie ochrony granic z użyciem skanera w skrupulatny i precyzyjny sposób w celu zapewnienia dokładności i maksymalnej efektywności.

Dzięki naszej międzynarodowej wiedzy i fachowości jesteśmy liderem na rynku skanowania ładunków, począwszy od naszego doświadczenia w zakresie tworzenia usług dotyczących ochrony granic, a skończywszy na naszych relacjach z producentami skanerów.  

Opracujemy, wdrożymy i będziemy na bieżąco realizować Państwa usługi dotyczące skanera w ramach poniższych etapów:

  • Jeśli poszukują Państwo inwestora projektu skanera, oferujemy elastyczne rozwiązania w ramach szerokiej gamy usług w zakresie ochrony granic. Działając w charakterze inwestorów projektu skanera, przejmujemy wszystkie ryzyka finansowe i techniczne w ramach programów finansowania projektów, takich jak BOOT (Build (Budowa), Own (Własność), Operate (Obsługa), Transfer (Transfer)), BOT (Build (Budowa), Own (Własność), Transfer (Transfer)) lub umów leasingowych.
  • Na miejscu przeprowadzamy kompleksowe studium wykonalności w celu dokonania oceny istniejącego procesu odprawy celnej w miejscu wprowadzenia i wyprowadzenia. Następnie ocenimy wielkość ruchu i jego wahania w danym okresie w celu ustalenia przewidywanego wzrostu wielkości w przyszłych latach. Badania zagospodarowania przestrzennego oraz badania mapujące wskażą nam skutki instalacji skanera w zakresie wolumenu pracy, wpływu na sąsiadujące tereny i reorganizacji. Następnie przeprowadzamy pełną analizę procesów portowych, celnych i dotyczących skanera.
  • Technologia skanowania stale się rozwija, a dzięki naszemu doświadczeniu na rynku pomożemy Państwu w wyborze skanera i przeprowadzeniu badania porównawczego. Dzięki naszym stałym kontaktom z producentami skanerów możemy pomóc Państwu w negocjacjach umów dotyczących sprzętu, gwarantując najlepszą cenę i opcje zakupu w zakresie umów, części zamiennych i dostawy.
  • Rozumiemy, jakie znaczenie ma właściwa konfiguracja Państwa lokalizacji. Pomożemy Państwu w procesie instalacji, konfiguracji i oddania do eksploatacji skanera w danym miejscu, a także pokażemy Państwu, jak zorganizować ruch tak, aby uniknąć zatorów.
  • Testy odbiorcze fabryki (FAT) oraz testy odbiorcze w zakładzie (OSAT) chronią Państwa interesy i zapewniają autentyczność i poprawność gwarancji i rękojmi udzielanych przez sprzedawców. Będziemy uczestniczyć w tych testach, aby dodatkowo sprawdzić, czy cały sprzęt jest dostosowany do Państwa potrzeb.
  • Pomożemy Państwu zorganizować proces konserwacji skanera w celu zagwarantowania odpowiedniej konserwacji sprzętu.
  • Nasi specjaliści udzielą Państwu pomocy w obsłudze skanera.
  • Znalezienie odpowiednich specjalistów, np. analityków obrazów, wymaga oceny doświadczonej osoby. Nasz zespół pomoże Państwu stworzyć opisy stanowisk i określić wymogi dotyczące kwalifikacji, a także pokieruje procesem rekrutacji, począwszy od selekcji, aż po rozmowy kwalifikacyjne. Przeszkolenie personelu stanowi bardzo istotną część procesu wdrożeniowego. Tu znajdą Państwo więcej informacji o naszym specjalistycznym szkoleniu obsługi skanera.

Mogą skontakować się Państwo z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.