Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Kursy szkoleniowe z zakresu zabezpieczenia łańcucha dostaw oferowane przez SGS – szeroki zakres kursów odnoszących się do zabezpieczania łańcucha dostaw.

Nasze kursy zabezpieczania łańcucha dostaw pozwalają na pełne zrozumienie celów i wymagań standardu ISO 28000 w odniesieniu do systemów zarządzania bezpieczeństwem (SCSMS) łańcucha dostaw. Możemy również pomóc Ci zrozumieć zasady programu USA Partnerstwo Handlowo-Celne Przeciwko Terroryzmowi (CTPAT).

Nasze kursy szkoleniowe z zakresu zabezpieczenia łańcucha dostaw mogą być dostosowane do każdego poziomu i umiejętności – zapewniając wszystko od podstawowej wiedzy po zaawansowane umiejętności audytorskie dla osób projektujących, rozwijających, wdrażających i zajmujących się konserwacją systemów zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw.

Dlaczego warto wybierać szkolenia z zabezpieczania łańcucha dostaw oferowane przez SGS?

Jako światowy lider w dziedzinie kursów szkoleniowych z dziedziny zabezpieczania łańcucha dostaw oferujemy szerokie doświadczenie w systemach zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw i ogólnoświatową sieć wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy dostęp do najlepszych globalnych praktyk, które zapewnią stałą poprawę procesów SCSMS w Twojej firmie. Ponadto, nasze doświadczenie w zakresie blended learning oraz technik szybkiego uczenia się pomagają realizować cele szkoleniowe zarówno indywidualnym uczestnikom, jak i całemu personelowi.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób organizowane przez SGS kursy z zakresu zabezpieczania łańcucha dostaw mogą pomóc Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu.

Wzmacniaj ludzi oraz rozwijaj swój biznes wraz z Akademią SGS

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.