Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi i zarządzanie przez firmę SGS oddawaniem obiektów do użytku — zapewnienie efektywnego oddania obiektu przemysłowego do użytku, płynne przejście Twojej firmy od planowania do działania.

Efektywne zarządzanie oddawaniem do użytku ma zasadnicze znaczenie z punktu widzenia pomyślnego i terminowego oddania do użytku obiektu przemysłowego. Świadczone przez nas usługi i zarządzanie oddawaniem do użytku stanowią nieocenione wsparcie przy realizacji obiektów przemysłowych — począwszy od etapu planowania aż po rozruch.

Dlaczego warto korzystać ze świadczonych przez firmę SGS usług w zakresie zarządzania i oddawania do użytku?

Na naszą ofertę składa się wysoko wykwalifikowany personel, sprzęt oraz systemy wraz z udokumentowaną historią pomyślnego oddania do użytku różnych obiektów przemysłowych. Ponadto specjalnie w tym celu opracowane oprogramowanie zarządzające procesami prezentuje Ci w przejrzysty sposób bieżącą sytuację, generując najważniejsze informacje wtedy, gdy ich najbardziej potrzebujesz.

Nasze usługi w zakresie zarządzania i oddawania obiektów do użytku umożliwiają:

 • korzystanie ze skutecznego systemu wsparcia, na który składa się sprawdzony personel, technologia i systemy umożliwiające realizację obiektu począwszy od planowania, a skończywszy na eksploatacji;
 • określenie najskuteczniejszych sposobów na doprowadzenie obiektu do pełnej operacyjności;
 • uzyskanie precyzyjnych i aktualnych danych, które można wykorzystywać na codziennych spotkaniach;
 • wydawanie biuletynów prezentujących dokładne wyniki pomiarów;
 • zapewnienie skutecznej kontroli dokumentacji dotyczącej materiałów istotnych dla przedsięwzięcia, takich jak arkusze danych i świadectwa;
 • nabycie cennych umiejętności, które będą wykorzystywane po przekazaniu zarządzania, nadzoru i kontroli nad obiektem, ponieważ nasz zespół blisko współpracuje z Twoimi pracownikami, aby przekazywać im swoją wiedzę.

Największe na świecie doświadczenie w dziedzinie oddawania do użytku obiektów przemysłowych

Nasze umiejętności i specjalistyczna wiedza są na wyciągnięcie ręki — posiadamy ponad 1000 oddziałów na całym świecie. Dlatego oferujemy nieporównywalne możliwości w zakresie oddawania obiektów przemysłowych do użytku w dowolnym rejonie, na dowolnym etapie oraz w dowolnym kraju na świecie.

Zapewniamy wszystkie niezbędne testy, dzięki którym możliwe jest przejście od etapu budowy do etapu pełnego funkcjonowania zakładu przemysłowego. Nasze sprawdzone metody koncentrują się na oprzyrządowaniu, instalacjach elektrycznych, mechanicznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i bezpieczeństwie, telekomunikacji oraz instalacjach hydraulicznych, a oddanie obiektu do użytku składa się z pięciu etapów:

 1. planowanie i prace inżynieryjne;
 2. przygotowanie i zabezpieczenie;
 3. próby przedeksploatacyjne;
 4. rozruch;
 5. wsparcie podczas działalności.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób świadczone przez nas usługi w zakresie oddawania obiektów do użytku pomogą w przeprowadzeniu Twojego obiektu przemysłowego przez wszystkie etapy — od planowania po rozruch.