Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zachowaj bezpieczeństwo swoich danych oraz informacji swoich klientów i dostawców dzięki wdrożeniu systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS) za pośrednictwem SGS.

Dzięki ISO/IEC 27001:2013 możesz wykazać wobec obecnych i potencjalnych klientów integralność swoich danych i systemów oraz zobowiązanie swojego przedsiębiorstwa na rzecz bezpieczeństwa informacji. Może to również prowadzić do pozyskania nowych, świadomych kwestii bezpieczeństwa klientów, poprawić etykę pracowników oraz wzmocnić znaczenie poufności w miejscu pracy. Pozwala to również egzekwować bezpieczeństwo informacji i zmniejszyć ryzyko oszustwa oraz utraty i ujawnienia informacji.

Współpraca z SGS w celu uzyskania certyfikacji prowadzi do sprawniejszego przebiegu procesów, zwiększa wykorzystanie naturalnych zdolności pracowników, poprawia spójność i zgodność łańcuchów dostaw oraz skutkuje zyskowną przewagą konkurencyjną. W przeszłości podejmowaliśmy się i z powodzeniem realizowaliśmy złożone projekty międzynarodowe na dużą skalę. Jesteśmy obecni w każdym regionie świata, a nasi pracownicy znają język i kulturę lokalnego rynku.

Możemy pomóc Twojemu przedsiębiorstwu w skutecznym i ekonomicznym osiągnięciu zgodności z ISO/IEC 27001:2013. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.