Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badania paszy i składników oferowane przez SGS — zapewnij dobrą jakość swojej paszy i składników

Aby zapewnić dobrą jakość swojej paszy i składników potrzebujesz szybko i skutecznie wykonanych badań. Dzięki naszym wszechstronnym usługom badawczym możemy pomóc Ci w szybkim i niezawodnym potwierdzeniu jakości. Możemy także wykonać badania na obecność zanieczyszczeń takich, jak melamina, antybiotyki czy organizmy modyfikowane genetycznie (GMO).

Jako światowy lider w zakresie usług badań paszy i składników oferujemy bezkonkurencyjne doświadczenie rolnicze i unikalną sieć ogólnoświatową. Dzięki najnowocześniejszej technologii, zastosowaniu najnowszych metod badawczych oraz pracy doświadczonych naukowców i techników, nasze laboratoria, niezależnie od lokalizacji, zapewniają najwyższą dokładność i spójność wyników.

Jako członek stowarzyszenia GAFTA (Grain and Feed Trade Association) z uprawnieniami analityka i kontrolera możemy świadczyć usługi kontroli, weryfikacji, analizy i doradztwa w zakresie wszystkich towarów (ziarna, nasiona roślin strączkowych, ryż, produkty ogólne, przyprawy i pasze), których obrót handlowy odbywa się w oparciu o warunki kontraktowe GAFTA.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze badania paszy i składników mogą pomóc Ci w zapewnieniu jakości.