Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Aby zminimalizować w miejscu pracy zagrożenia dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa oraz spełnić obowiązujące przepisy środowiskowe, potrzebujesz zintegrowanej i solidnej strategii w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska.

Dzięki doświadczeniu w wielu różnych branżach, firma SGS jest liderem w zakresie usług dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska. Pracujemy zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi normami i posiadamy akredytacje organów zajmujących się normalizacją i standaryzacją. Nasi specjaliści z dziedziny zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska posiadają kwalifikacje do przeprowadzenia koniecznych ocen ryzyka i mogą pomóc Ci zapewnić zgodność wszystkich instalacji, materiałów, urządzeń i obiektów ze wszystkimi niezbędnymi normami i przepisami.

Jesteśmy idealnym partnerem, który pomaga firmom zmierzyć się ze złożonymi kwestiami dotyczącymi koordynacji w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska. Zacznij realizować swój zintegrowany plan już dziś i daj swoim pracownikom oraz interesariuszom wyraźny sygnał, że sprawy zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska traktujesz poważnie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby otrzymać dostosowany do Twoich potrzeb plan zarządzania.