Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jeśli Twoja firma działa w branży hotelarskiej, z pewnością wiesz, jakie znaczenie ma bezpieczeństwo.

Dbałość o bezpieczeństwo i minimalizacja ryzyka skażenia należą do codziennych procedur. Pewność, że podjęto wszystkie możliwe działania, aby zapobiec narażeniu konsumentów i pracowników jest niezwykle istotna.

Proponujemy bogatą ofertę usług dla sektora hotelarskiego, obejmującą monitoring i badanie wszystkich aspektów działań w tej branży. Hotele, restauracje, catering, sklepy spożywcze, szkoły i szpitale - bez względu na prowadzoną działalność jesteśmy w stanie pomóc spełnić wymogi bezpieczeństwa żywności i standardy higieniczne. Proponujemy usługi kontroli i weryfikacji, badania i ocenę, a także szkolenia, dzięki którym będziesz miał pewność, że personel wie, jak przestrzegać norm higienicznych oraz jak się zachować w mało prawdopodobnym, ale nie niemożliwym przypadku wystąpienia skażenia.

Zespoły naszych specjalistów w branży hotelarskiej są przygotowane do działań w każdym scenariuszu, rozumieją znaczenie spełnienia wymagań ustawowych oraz przestrzegania międzynarodowych wytycznych. Pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo dla sektora hotelarskiego oraz zapewniamy analizy laboratoryjne na całym świecie, dlatego też zapewniamy szybką i skuteczną pomoc.