Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Dokonanie terenowych pomiarów gazów w glebie umożliwia szybką ocenę jej skażenia.

Możemy ustalić źródło zanieczyszczenia i przygotować program rekultywacji gleby, a także pomóc podczas jego wdrażania. Już dzisiaj skontaktuj się z naszym zespołem ds. monitoringu gazów w glebie.

Proponujemy kompleksowe badania hydrogeologiczne, które będą uwzględniać otaczający teren oraz źródła wody. Takie podejście eliminuje problemy podczas pobierania próbek i gwarantuje bardziej dokładne wyniki. Ponadto wskazuje miejsca przesiąkania zanieczyszczeń do wód gruntowych.
Nasze rozwiązania obejmują stosowanie sond zamiast wykonywania odwiertów, dzięki czemu łatwiej uniknąć dużej ingerencji w glebie. Procesy te są tanie i szybkie, co oznacza, że podjęcie takich działań nie zaburzy normalnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Jako wiodąca na świecie firma w branży usług badawczych, jesteśmy idealnym niezależnym partnerem. Chcemy pomóc naszym klientom pozostać konkurencyjnymi na rynku, proponując im dostęp do innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Skontaktuj się z naszym akredytowanym zespołem już dziś i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.