Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jak zapewnić spójne, skuteczne oraz wysokiej jakości szkolenia, które umożliwią wszystkim pracownikom, bez względu na lokalizację, zdobywanie aktualnych umiejętności potrzebnych w Waszej firmie?

Jakość wybranego przez Ciebie szkolenia jest najważniejsza. Umożliwia podążanie za najnowszymi praktykami w branży oraz zmieniającymi się normami technicznymi jak również zachowanie zgodności z aktualnymi wymogami i przepisami prawa. Zapewnia wiedzę i umiejętności, które mają pozytywny wpływ na pracowników oraz na całą firmę.

Jednak zachowanie takiego samego poziomu kształcenia w całej firmie może stanowić złożony problem, szczególnie jeśli szkolenia organizowane są przez różne podmioty. Z tego względu konieczne jest zapewnienie wszystkim pracownikom na poziomie lokalnym i globalnym spójnych, skutecznych oraz wysokiej jakości szkoleń.

Akademia SGS pozytywnie wpływa na ludzi i firmy: zlokalizowane na całym świecie centra szkoleniowe spełniają lokalne i globalne potrzeby klientów

Jako światowy lider w dziedzinie szkoleń, oferujemy najwyższej jakości szkolenia w ramach rozwoju zawodowego oraz dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania szkoleniowe. Duże doświadczenie i wiedza oraz globalny zasięg naszej firmy sprawiają, że możemy zapewnić klientom spójność szkoleń i rozwoju zawodowego na każdym szczeblu organizacyjnym, w dowolnym miejscu na świecie.

Możemy pochwalić się doświadczeniem i sukcesami w organizacji kursów otwartych, zamkniętych oraz kursów on-line, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem największych firm i instytucji państwowych na całym świecie. Ty też możesz nam zaufać.

Nasze kursy obejmują szeroki zakres tematyczny - od bezpieczeństwa, poprzez jakość, zgodność z przepisami, zrównoważony rozwój i ochronę marki po zarządzenie ryzykiem. Klientom ze wszystkich branż i dziedzin oferujemy następujący zakres usług:

  • Nadążanie za najnowszymi, najlepszymi praktykami branżowymi, normami technicznymi oraz aktualnymi wymogami i przepisami prawa.
  • Zdobywanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do dalszego rozwoju.
  • Dowiedz się jak zarządzać i doskonalić wpływ na środowisko.
  • Identyfikacja, zarządzanie i minimalizowanie ryzyka poprzez spełnienie prawnych zobowiązań dotyczących bezpieczeństwa oraz zachowania należytej staranności.
  • Rozwój i zatrzymanie w firmie uzdolnionych pracowników dzięki udoskonalonym programom zarządzania i przywództwa.
  • Jak poprawić jakość i skuteczność systemów i standardów dotyczących zarządzania?
  • Poprawa wydajności, integralności i efektywności w całym łańcuchu dostaw.
  • Tworzenie bardziej odpowiedzialnej i zrównoważonej przyszłości.
  • Nauka dostosowana do potrzeby, stylów uczenia się i celów klienta, z możliwością wykorzystania szeregu elastycznych rozwiązań, w tym kursów otwartych, szkoleń dedykowanych oraz szkoleń e-learningowych i wirtualnych.

Szkolenie dostosowane do precyzyjnie określonych wymagań klienta.

W przypadku szkoleń organizowanych na indywidualne zamówienie, możemy pomóc klientowi w zdefiniowaniu potrzeb szkoleniowych i zapewnić rozwiązania szkoleniowe spełniające precyzyjnie określone wymagania klienta. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dysponują dużym doświadczeniem praktycznym, co pozwala im wyjść poza zagadnienia teoretyczne i przedstawić cenne, rzeczywiste przykłady.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać o tym, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie.

Zapisz się na Szkolenie