Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jak zapewnić swojej firmie i produktom większe zrównoważenie?

Rodzące się od niedawna obawy dotyczące kwestii ochrony środowiska oraz zagadnień społecznych i zdrowotnych, takich jak globalne ocieplenie, prawa człowieka i zagrożenia wywoływane przez substancje chemiczne, uwypuklają potrzebę posiadania skutecznych praktyk w dziedzinie zrównoważenia.

Interesariusze i klienci w coraz większym stopniu oczekują od firm podejmowania skutecznych i konkretnych działań, zaś władze państwowe wprowadzają nowe przepisy. W rezultacie ocena stosowanych praktyk w dziedzinie zrównoważenia nabrała pilnego charakteru.

Popraw zrównoważenie swojej firmy przy wsparciu SGS

Jako czołowi konsultanci w dziedzinie zrównoważenia oferujemy wiedzę fachową i doświadczenie dotyczące łańcuchów dostaw produktów konsumenckich za pośrednictwem naszej wyjątkowej międzynarodowej sieci.

Oferujemy pełen portfel rozwiązań umożliwiających wprowadzenie praktyk z dziedziny zrównoważenia do Twojej firmy, produktów oraz łańcucha dostaw. Możemy pomóc w spełnieniu i przekroczeniu wymogów prawnych, oczekiwań społecznych oraz żądań konsumentów.

Nasze rozwiązania pomogą:

  • Projektować bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska produkty -doskonal swoje produkty, korzystając z naszej wiedzy z zakresu projektowania ekologicznego i kompetencji dotyczących substancji ograniczonych (REACH)
  • Ograniczyć wpływ Twojej działalności i produktów na środowisko naturalne - wyraź zaangażowanie swojej firmy na rzecz kwestii związanych ze zmianami klimatycznymi
  • Przedstawić wynikające ze zrównoważenia zalety swoich produktów - wybierz i zweryfikuj odpowiednią strategię dotyczącą oznakowania
  • Zapewnić zgodność całego łańcucha dostaw z zasadami odpowiedzialności społecznej - zyskaj pewność, że wszystkie Twoje produkty są wytwarzane w dopuszczalnych warunkach pod względem ekologicznym i społecznym oraz pod względem zasad zatrudnienia.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać o tym, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie w osiągnięciu większego zrównoważenia.