Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Pomagamy organizacjom wykazać, że one i ich partnerzy stosują skuteczne i kontrolowane procesy oraz systemy zgodne z wymaganiami interesariuszy w odniesieniu do jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, korporacyjnej odpowiedzialności społecznej i innych kwestii dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Usługi firmy SGS w zakresie zrównoważonego rozwoju ekonomicznego — pracujemy z Tobą nad zapewnieniem przyszłości opartej na równowadze.

Zrównoważony rozwój jest obecnie jednym z najczęściej poruszanych tematów na świecie. Przy olbrzymim zainteresowaniu mediów i opinii publicznej znalezienie sposobów na prowadzenie działalności w odpowiedzialny sposób staje się coraz ważniejsze.

Dla nas jednak zrównoważony rozwój nie jest niczym nowym. Od kilkudziesięciu lat oferujemy rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju firmom i organizacjom na całym świecie. Jesteśmy więc doskonale przygotowani do świadczenia pomocy przy ograniczaniu negatywnego oddziaływania na środowisko i wywieraniu pozytywnego wpływu na społeczeństwo oraz osiąganiu równowagi ekonomicznej. Możemy pomóc Ci:

  • Osiągnąć wyższy poziom odpowiedzialności społecznej: oferujemy kompleksowe usługi w zakresie badań, weryfikacji, certyfikacji, doradztwa i szkoleń.  Przykładowo, możemy zweryfikować poziom emisji CO2. Możemy doradzić w zakresie wykorzystania energii wiatrowej, zbadać glebę i wodę pod kątem zanieczyszczeń, sprawdzić jakość powietrza, ocenić poziom hałasu, opracować model dyspersji wód gruntowych i ustalić, czy poziom drgań jest dopuszczalny. Możemy również przeprowadzić audyt i certyfikację w odniesieniu do Twoich systemów zarządzania środowiskowego i przeszkolić Twoich pracowników, w jaki sposób mają je wdrażać i sporządzać sprawozdania. 
  • Zapewniamy zrównoważoną produkcje, poprzez świadczenie szeregu usług, mających na celu obsługę i zarządzanie obiektami, ocenę środowiskową dostawców oraz kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania ryzykiem w ramach łańcucha dostaw.
  • Opracować lepsze środowisko pracy i społeczne: nasze usługi w zakresie audytów, raportów i mechanizmów wsparcia mogą pomóc Ci we wszystkich aspektach, od zarządzania łańcuchem dostaw i odpowiedzialności społecznej, po kontrolę procesów i szkolenia.

Jako światowy lider w zakresie badań, kontroli, certyfikacji i weryfikacji, oferujemy Ci nasze bogate doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i globalny zasięg. Bez względu na to, jaki aspekt zrównoważonego rozwoju Cię interesuje, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych kompleksowych usług, które mogą Ci pomóc.