Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Pomagamy organizacjom wykazać, że one i ich partnerzy stosują skuteczne i kontrolowane procesy oraz systemy zgodne z wymaganiami interesariuszy w odniesieniu do jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, korporacyjnej odpowiedzialności społecznej i innych kwestii dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Usługi firmy SGS w zakresie zrównoważonego rozwoju ekonomicznego — pracujemy z Tobą nad zapewnieniem przyszłości opartej na równowadze.

Zrównoważony rozwój jest obecnie jednym z najczęściej poruszanych tematów na świecie. Przy olbrzymim zainteresowaniu mediów i opinii publicznej znalezienie sposobów na prowadzenie działalności w odpowiedzialny sposób staje się coraz ważniejsze.

Dla nas jednak zrównoważony rozwój nie jest niczym nowym. Od kilkudziesięciu lat oferujemy rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju firmom i organizacjom na całym świecie. Jesteśmy więc doskonale przygotowani do świadczenia pomocy przy ograniczaniu negatywnego oddziaływania na środowisko i wywieraniu pozytywnego wpływu na społeczeństwo oraz osiąganiu równowagi ekonomicznej. Możemy pomóc Ci:

  • Osiągnąć wyższy poziom odpowiedzialności społecznej: oferujemy kompleksowe usługi w zakresie badań, weryfikacji, certyfikacji, doradztwa i szkoleń.  Przykładowo, możemy zweryfikować poziom emisji CO2. Możemy doradzić w zakresie wykorzystania energii wiatrowej, zbadać glebę i wodę pod kątem zanieczyszczeń, sprawdzić jakość powietrza, ocenić poziom hałasu, opracować model dyspersji wód gruntowych i ustalić, czy poziom drgań jest dopuszczalny. Możemy również przeprowadzić audyt i certyfikację w odniesieniu do Twoich systemów zarządzania środowiskowego i przeszkolić Twoich pracowników, w jaki sposób mają je wdrażać i sporządzać sprawozdania. 
  • Zapewniamy zrównoważoną produkcje, poprzez świadczenie szeregu usług, mających na celu obsługę i zarządzanie obiektami, ocenę środowiskową dostawców oraz kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania ryzykiem w ramach łańcucha dostaw.
  • Opracować lepsze środowisko pracy i społeczne: nasze usługi w zakresie audytów, raportów i mechanizmów wsparcia mogą pomóc Ci we wszystkich aspektach, od zarządzania łańcuchem dostaw i odpowiedzialności społecznej, po kontrolę procesów i szkolenia.

Jako światowy lider w zakresie badań, kontroli, certyfikacji i weryfikacji, oferujemy Ci nasze bogate doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i globalny zasięg. Bez względu na to, jaki aspekt zrównoważonego rozwoju Cię interesuje, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych kompleksowych usług, które mogą Ci pomóc.

Wind turbine

Discover Our Sustainability Solutions

Achieve your sustainability goals with our range of sustainability services.

Find Out More