Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jeżeli Twoja branża uczestniczy w obowiązkowych lub dobrowolnych programach, będziesz musiał zgłaszać emisje gazów cieplarnianych i inne dane.

Specjaliści firmy SGS w dziedzinie zmian klimatycznych świadczą różne usługi w celu weryfikacji emisji związków węgla, aby zapewnić zgodność z programami wymiany uprawnień do emisji.

Nasze usługi obejmują wymogi w ramach Europejskiego schematu handlu emisjami (EU ETS), weryfikację EU ETS dla branży lotniczej oraz inne działania podejmowane przez Ciebie dobrowolnie i inne programy, w których uczestniczysz. Możemy również zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie walidacji projektów w ramach Mechanizmu Czystego Rozwoju (CDM), aby zagwarantować, że Twoje wysiłki w kierunku zmniejszenia emisji są uznane w celu maksymalizacji handlu i sprzedaży Twoich poświadczonych jednostek redukcji emisji do innych krajów.

Możemy zaoferować Ci efektywne kosztowo usługi w zakresie weryfikacji i certyfikacji redukcji emisji w trybie comiesięcznym i kwartalnym. Przy bardziej regularnych certyfikacjach możesz częściej korzystać z programów sprzedaży i wymiany emisji.

Działamy w oparciu o stosowne akredytacje, aby zaoferować Ci wiarygodne i dokładne usługi weryfikacyjne na całym świecie. Dzięki naszej międzynarodowej sieci oddziałów, znajdujemy się na wyjątkowej pozycji rynkowej. Z ponad 1100 oddziałami w 140 krajach jesteśmy w stanie zagwarantować, że jesteśmy bliżej lokalizacji Twojego projektu, niż ktokolwiek inny. Posiadając wysoko wykwalifikowanych specjalistów, możemy Cię zapewnić, że współpraca z nami oznacza pracę z zespołem o szerokiej wiedzy w zakresie lokalnego prawa i wymogów dotyczących sprawozdawczości.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasi specjaliści mogą Ci pomóc.