Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jesteśmy uznawani za globalnego lidera w dziedzinie weryfikacji emisji gazów cieplarnianych i oceny cyklu trwałości użytecznej produktu.

Nasze doświadczenie zdobyte w międzynarodowych projektach związanych ze zmianami klimatu oznacza, że potrafimy ocenić emisje gazów cieplarnianych generowane przez Twoje przedsiębiorstwo, łańcuch dostaw i cały cykl użytecznej trwałości produktu.

Mając na uwadze ogromne znaczenie nienaruszania równowagi ekologicznej przez różne sektory przemysłu, chcemy, abyś mógł zapewnić swoim klientom i użytkownikom końcowym niezależne i obiektywne informacje na temat wpływu Twojej działalności na środowisko. Aby móc skorzystać z handlu uprawnieniami do emisji i systemów etykietowania produktów, skorzystaj z naszych usług oznaczania śladu węglowego i weryfikacyjnych. Analiza cyklu użyteczności produktu potwierdza ekologiczny charakter Twoich projektów, produktów i usług.

Nasze zespoły ekspertów dokładają wszelkich starań, aby na bieżąco śledzić zmiany przepisów środowiskowych i związanych z równowagą ekologiczną, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się wyłącznie na swojej podstawowej działalności. Oprócz pomocy w spełnieniu krajowych i międzynarodowych standardów środowiskowych, ocena emisji gazów cieplarnianych i cyklu użyteczności produkt może stanowić inspirację do modernizacji produktów, a co się z tym wiąże do zwiększenia konkurencyjności Twojej marki na rynku.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc spełnić środowiskowe standardy jakości oraz utrzymać stałą zgodność z przepisami środowiskowymi w Twojej branży.