Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Spełnij wymagania systemu zarządzania energią wg ISO 50001, aby poprawić wynik energetyczny, obniżyć koszty oraz spełnić, a nawet przekraczać oczekiwania klientów.

Skuteczne systemy zarządzania energią (EnMS) pomogą Twojemu przedsiębiorstwu w tworzeniu procesów niezbędnych do poprawy wyniku energetycznego. Wdrożenie powinno zmniejszyć koszty energii, emisję gazów cieplarnianych (GHG) oraz inne oddziaływania na środowisko. Norma ISO 50001 określa międzynarodowe ramy dla dostaw, wykorzystania i zużycia energii w przedsiębiorstwach handlowych, przemysłowych oraz w instytucjach.

Wdroż system zrównoważonego zarządzania energią zgodny z ISO 50001 i wykaż, że Twoje przedsiębiorstwo jest zaangażowane w ciągłe doskonalenie swojego wyniku energetycznego.

Dzięki swojej międzynarodowej sieci wykwalifikowanych specjalistów ds. zarządzania energią firma SGS może pomóc w przejściu przez proces prowadzący do uzyskania certyfikacji ISO 50001 poprzez szkolenia, audyty analizy luk i audyty certyfikacyjne.

Uzyskaj certyfikację ISO 50001 w drodze niezależnych ocen i audytów oferowanych przez firmę SGS, aby wyróżnić swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i zobowiązać się do większej efektywności energetycznej.