Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Bez względu na zakres prowadzonych przez Ciebie projektów, nasze pomiary przepuszczalności umożliwią wybór najlepszych rozwiązań prośrodowiskowych. Skontaktuj się już dziś z naszym zespołem i dopracuj szczegóły prowadzonych projektów.

Przy projektach obejmujących prace z glebą i wodą, drenaż i kontrola wysięków mają krytyczne znaczenie. W przypadku lokalnych myjni samochodowych niezmiernie ważne jest właściwe odprowadzenie wody, natomiast w nowych projektów budowlanych priorytetem może być maksymalizacja infiltracji deszczówki.

Pracujemy w branży od wielu lat i wykonaliśmy już tysiące projektów w zakresie badań hydrogeologicznych. Potrafimy dopasować rozwiązanie do danego projektu. Nasza własna wersja pomiarów lokalnej przepuszczalności (test Lefranca) stosowanych w hydrogeologii umożliwia obliczenie przepuszczalności również w strefie nienasyconej. Jest to szybka i tania metoda analizy przepuszczalności gruntu, która pomaga ocenić najlepsze rozwiązanie w zakresie kontroli wysięków i systemów drenażu.

Używamy systemów informacji geograficznych do integracji i wizualizacji danych, dzięki czemu możemy zaprezentować pełny obraz sytuacji oraz przygotować plan działania. Stosując najnowsze technologie i sprzęt, podejmujemy każde wyzwanie bez względu na jego rozmiar. Jeśli Twoja firma montuje publiczne ujęcia wody, obliczymy promień wpływu pracy pomp, ocenimy zasoby wód gruntowych i zdefiniujemy strefy ochrony ze względu na potencjalne skażenie wód gruntowych.

W przypadku ryzyka uwolnienia ścieków do środowiska możemy przygotować rozwiązania, które będą zgodne z prawodawstwem środowiskowym oraz zmniejszyć ryzyko narażenia zdrowia człowieka, lokalnych ekosystemów i zasobów wód gruntowych. Możemy wdrożyć systemy oczyszczania wody, które będą zgodne z wytycznymi lokalnych władz w zakresie zwrotu oczyszczonej wody do rzek lub sztucznych kanałów wodnych.

SGS otrzymała wiele certyfikatów branżowych, więc bez obaw możesz powierzyć nam załatwienie spraw administracyjno-prawnych i ukończyć projekt na czas oraz mieszcząc się w założonym budżecie. Potrafimy pomóc w zakresie umów licencyjnych, badań w terenie, analiz i dokumentacji, które są wymagane przez przepisy ochrony środowiska i bezpieczeństwa.

Współpraca z SGS to gwarancja jakości i bezpieczeństwa oraz dostęp do wieloletniego doświadczenia. Zadzwoń już dziś i rozpocznij kolejną udaną relację biznesową.