Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jako kierownik zakładu lub produkcji często spotykasz się z potencjalnym zagrożeniem dla środowiska i związanymi z nim obowiązkami lub odpowiedzialnością.

Twój zakład musi spełniać wymagania przepisów lokalnych i międzynarodowych, w związku z czym musisz zajmować się różnorodnymi dziedzinami, od ochrony gleby po efektywność energetyczną.

Aby nadążać za zmianami przepisów i norm dotyczących środowiska i zrównoważonego rozwoju potrzebujesz silnego partnera z doświadczeniem pozwalającym zadbać o spełnienie wszystkich obowiązków, począwszy od rozruchu po zatrzymanie lub rozbiórkę.

SGS jest firmą o zasięgu globalnym posiadającą doświadczenie i wiedzę wymagane do wspierania Ciebie na przestrzeni całego okresu żywotności eksploatacyjnej Twojej działalności. Oferujemy usługi doradcze w zakresie infrastruktury i budownictwa. Nasze ośrodki i usługi produkcyjne mogą pomóc także w badaniu i ocenie opakowania produktów, a także rozwiązań dla odpadów i recyklingu, w celu doskonalenia działalności i wykazania Twojego zaangażowania w praktyki zrównoważonego rozwoju zmniejszające wpływ na środowisko.

Nasi eksperci upewnią się, że Twoje przedsiębiorstwo działa zgodnie z najnowszymi przepisami i bierze odpowiedzialność za środowisko, w którym funkcjonuje. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej, jak usługi w zakresie produkcji oferowane przez SGS mogą Ci pomóc.