Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Aby mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo zachowuje zgodność z najnowszymi przepisami ochrony środowiska obowiązującymi dla danej branży oraz działa w zrównoważony sposób, potrzebujesz kompleksowego zestawu narzędzi i technik zarządzania.

Oferowane przez SGS usługi w dziedzinie zarządzania i zgodności z przepisami obejmują szeroką gamę usług audytu i certyfikacji w zakresie ochrony środowiska.

Nasze usługi umożliwiają zgromadzenie informacji niezbędnych do dostarczenia dowodów potwierdzających zgodność z istniejącymi normami dotyczącymi ochrony środowiska, obowiązującymi przepisami bądź dobrowolnymi programami. Oferowana przez nas pomoc w zakresie szkoleń i organizacji wydarzeń utrwala zasady najlepszych praktyk w strategii zarządzania firmą oraz w obrębie całego przedsiębiorstwa.

Skorzystaj z naszej ogólnoświatowej sieci specjalistów, aby uzyskać porady ekspertów niezbędne do realizacji wymogów dotyczących ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej oraz zrównoważonego rozwoju. Dzięki współpracy z nami Twoja firma znajdzie się na właściwej drodze, by stać się liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.