Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Organizowane przez firmę wydarzenie może mieć niekorzystny wpływ na lokalną społeczność i środowisko naturalne, jeśli nie zostanie starannie zaplanowane i przeprowadzone.

Upewnienie się, że przedsiębiorstwo organizuje wydarzenia w sposób zrównoważony zminimalizuje negatywny wpływ takich wydarzeń i pomoże w ich sprawnym przebiegu. SGS oferuje szeroki zakres usług obejmujących audyty, szkolenia i testy, które umożliwiają zapewnienie, że przedsiębiorstwo organizuje wydarzenia w sposób zrównoważony. Nasz międzynarodowy zespół specjalistów i placówek zapewnia klientom dostęp do bogatych zasobów wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie zrównoważonej organizacji wydarzeń, na przykład poprzez zastosowanie normy ISO 20121 określającej systemy zrównoważonego zarządzania do organizacji wydarzeń. Dzięki współpracy z naszą firmą Twoje wydarzenie stanie się wzorem zrównoważonej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, już dziś skontaktuj się z zespołem naszych ekspertów.

Aby mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo zachowuje zgodność z najnowszymi przepisami ochrony środowiska obowiązującymi dla danej branży oraz działa w zrównoważony sposób, potrzebujesz kompleksowego zestawu narzędzi i technik zarządzania. Oferowane przez SGS usługi w dziedzinie zarządzania i zgodności z przepisami obejmują szeroką gamę usług audytu i certyfikacji w zakresie ochrony środowiska. Nasze usługi umożliwiają gromadzenie informacji niezbędnych do przedstawienia obiektywnych dowodów zgodności ochrony środowiska z istniejącymi normami, obowiązkowymi przepisami oraz dobrowolnymi programami. Oferowana przez nas pomoc w zakresie szkoleń i organizacji wydarzeń utrwala zasady najlepszych praktyk w strategii zarządzania firmą oraz w obrębie całego przedsiębiorstwa.

Skorzystaj z naszej międzynarodowej sieci specjalistów, aby uzyskać porady ekspertów niezbędne do realizacji wymogów dotyczących ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej oraz zrównoważonego rozwoju. Dzięki współpracy z nami Twoja firma znajdzie się na właściwej drodze, by stać się liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.