Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Globalizacja i zwiększona świadomość konsumentów zmuszają przedsiębiorstwa do zapewnienia, że sprzedawane przez nie produkty są wytwarzane w bezpiecznych warunkach, za godziwe wynagrodzenie i z poszanowaniem podstawowych praw człowieka osób zaangażowanych w produkcję.

Negatywny rozgłos, sugestia, że firmy nie respektują tych standardów, może zaszkodzić ich renomie i niekorzystnie wpłynąć na sprzedaż oraz rentowność.

Oferowane przez SGS specjalistyczne usługi dotyczące odpowiedzialności społecznej obejmują szereg audytów według uznanych międzynarodowo kodeksów i norm, pomocne w ocenie zgodności z najbardziej aktualnymi, najsurowszymi wymogami.

Nasza duża sieć międzynarodowa doświadczonych audytorów zgodności z wymogami odpowiedzialności społecznej jest obecna we wszystkich głównych krajach dostawy. Przy wsparciu naszego globalnego zespołu ds. korporacyjnej odpowiedzialności społecznej możemy wesprzeć działania monitoringowe szkoleniami oraz pomagać zakładom produkcyjnym w dążeniu do doskonalenia. Nasze solidne systemy zarządzania danymi dają klientom dodatkową pewność, że dowody, które muszą oni przedstawić, by wykazać się ciągłą zgodnością z przepisami, są dostępne dla wszystkich interesariuszy.

Aby zapewnić swojej firmie rozwiązania w zakresie odpowiedzialności społecznej, które dadzą jej przewagę konkurencyjną, już teraz skontaktuj się z naszymi ekspertami.