Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Kluczowym elementem minimalizującym ponoszone przez Ciebie ryzyko dotyczące Twojej reputacji jest posiadanie szczegółowego planu łańcucha dostaw.

Firma SGS oferuje szereg usług, które mogą pomóc Ci w skutecznym zarządzaniu potencjalnym ryzykiem związanym z Twoim łańcuchem dostaw, dzięki wykonywanym ocenom, kontrolom i badaniom. Możemy zbadać poziom bezpieczeństwa w Twoim łańcuchu dostaw poprzez przeprowadzenie audytów bezpieczeństwa, aby upewnić się, że kradzieże, korupcja i przekupstwa są na minimalnym poziomie. Świadczone przez nas usługi w zakresie certyfikacji pomagają Ci zachować najwyższe normy zarządzania łańcuchem dostaw. Wydajne systemy zarządzania danymi mogą pomóc Ci w przedstawieniu interesariuszom i klientom dowodów zachowywania przez Ciebie wysokich standardów. Nasze programy szkoleniowe zapewniają, że w całej organizacji wdrażane są najlepsze praktyki.

Nasz globalny zasięg i sieć specjalistów w wielu branżach gwarantuje, że masz dostęp do najnowszych informacji oraz technik związanych z Twoją branżą. Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś, aby zasięgnąć porady odpowiadającej potrzebom Twojej firmy.