Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Nasze usługi dotyczące certyfikacji według wymogów California Air Resource Board (CARB) pomagają w zapewnieniu bezpiecznego poziomu emisji formaldehydu Twoich produktów oraz gwarantują ich przewagę konkurencyjną na rynkach amerykańskich.

Import i eksport towarów konsumenckich i przemysłowych to skomplikowane zadanie handlowe, nie tylko ze względu na wymagania odnośnie do zgodności z normami i przepisami.

Wymagania te dotyczące bezpieczeństwa, zużycia energii, zawartości substancji chemicznych, substancji zabronionych zależą od norm krajowych i międzynarodowych obowiązujących na danym rynku. Firma SGS oferuje usługi potrzebne do zapewnienia, że Twoje produkty są zgodne z odpowiednimi przepisami obowiązującymi na wybranych rynkach.

Dzięki badaniom, weryfikacji, audytom, kontroli i walidacji możemy zapewnić zgodność Twoich produktów, dzięki której Twoja firma będzie mogła bez obaw nimi handlować. Nasze specjalistyczne zakłady i zespoły specjalistów ds. handlu są dostępne na całym świecie. Posiadamy doświadczenie w zakresie przepisów i norm dotyczących produktów konsumenckich i przemysłowych we wszystkich branżach i sektorach.