Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

KIEDY

Od: 06 gru 2019

Do: 06 gru 2019

GDZIE

Warszawa, Polska

JĘZYK

Polski

CENA

Skontaktuj się z nami aby poznać cenę

Zarejestruj się teraz

Zarejestruj się teraz lub kontakt aby uzyskać więcej informacji

tug workers looking out to sea on tug

Merytoryczna część spotkania skupiona będzie na następujących zagadnieniach:

 

Panel tematyczny 1

Kompleksowe podejście do zarządzania BHP / HSE

 

Zagadnienie 1

Wyzwania i zmiany w obszarze BHP / HSE w różnych gałęziach przemysłu. Dokonamy praktycznej analizy kluczowych, perspektywicznych zmian, jakie następują w obszarze wdrażania, realizacji oraz zarządzania projektami BHP / HSE w Polsce.

 

Zagadnienie 2

Zarządzanie wykonawcą. Bezpieczna praca z wykonawcami jest ciągłym wyzwaniem dla zamawiających. Stanowi istotny element w relacjach między zamawiającym a wykonawcą. W trakcie spotkania omówimy elementy współpracy, której celem jest wprowadzenie u wykonawcy procedur bezpieczeństwa adekwatnych z założeniami zamawiającego.  

 

Panel tematyczny 2

Kultura bezpieczeństwa

 

Zagadnienie 1

Zmiana kultury na wszystkich szczeblach organizacyjnych firmy. Kształtowanie kultury bezpieczeństwa w organizacji, powinno się odbywać na każdym poziomie organizacyjnym, od kadry zarządzającej po specjalistę ds. BHP / HSE. W trakcie analizy wskażemy szczegółowo jak wspierać zarządzanie zdrowiem i bezpieczeństwem oraz wdrażać z powodzeniem zmiany w organizacji.

 

Zagadnienie 2

Praktyczne podejście do zmiany i poprawy bezpieczeństwa behawioralnego. W przemyśle widoczne jest rosnące zainteresowanie wprowadzeniem bezpieczeństwa behawioralnego. Aby nastąpiła zmiana w zachowaniu, polityce i systemie organizacji, musi pojawić się wsparcie z góry. W trakcie analizy, ekspert podzieli się z Państwem swoim bogatym, międzynarodowym doświadczeniem oraz pomysłami, które odniosły sukces w tworzeniu trwałych zmian w zachowaniu w obszarze zdrowia i bezpieczeństwa w organizacji.

 

Zagadnienie 3

Zdarzenia i wypadki. Raportowanie i zgłoszenie powypadkowe. Raportowanie wszystkich niebezpiecznych sytuacji przed wystąpieniem wypadku i podkreślenie ważności zgłaszania tych incydentów. Zgłaszanie wszystkich niebezpiecznych sytuacji jest bardzo ważnym elementem w zapobieganiu wystąpienia zdarzenia prowadzącego w konsekwencji do powstania wypadku. Analiza każdej niebezpiecznej sytuacji zapobiega występowaniu poważnych wypadków i daje możliwość identyfikacji najsłabszego ogniwa (nauka na błędach). Czy w Państwa organizacji każda niebezpieczna sytuacja jest zgłaszana i jaka jest świadomość zgłaszania tych sytuacji przez pracowników? W trakcie analizy poznacie Państwo skuteczne metody zgłaszania sytuacji niebezpiecznych. Ponadto przedstawimy praktyczne metody opracowywania prawidłowego systemu badań powypadkowych.  

 

Panel tematyczny 3

ZARZĄDZANIE RYZYKIEM

 

Zagadnienie 1

Ocena ryzyka. Dyskusja, której celem jest wsparcie uczestników w praktycznej ocenie ryzyka w miejscu pracy.  

 

Panel tematyczny 4

Case Study - praca w grupach

 

Do współpracy merytorycznej zaprosiliśmy międzynarodowego eksperta (IOSH Grad, IDip NEBOSH, MD, MSc, ICD), posiadającego wieloletnie, praktyczne doświadczenie w obszarze HSE, przy realizacji międzynarodowych (wielonarodowych) projektów z obszaru energetyki, przemysłu i budownictwa. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w opracowaniu oraz wdrażaniu programów i procedur HSE. Specjalizuje się także we wprowadzaniu programów BBS.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego spotkania, podobnie jak w trakcie naszych poprzednich wydarzeń, stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów.

  

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje nt. szkolenia eksperckiego: instytut.techniczny@sgs.com.

 

Instytut Techniczny SGS to najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, realizowane w oparciu o ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, skierowane do pracowników każdego szczebla organizacyjnego, polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji.

Skontaktuj się z nami