Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

KIEDY

Od: 27 sty 2020

Do: 27 sty 2020

GDZIE

Warszawa, Polska

JĘZYK

Polski

CENA

Skontaktuj się z nami aby poznać cenę

Zarejestruj się teraz

Skontaktuj się z nami aby przesłać zapytanie odnośnie tego szkolenia.

Badanie jakości wody basenowej

W ramach Instytutu Technicznego SGS zapraszamy na szkolenie, podczas którego omówimy zagadnienia kluczowe dla zainteresowanych technologią wody basenowej się, m.in.:

  • Charakterystyka parametrów jakości wody basenowej regulowanych rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 9.11.2015 w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. 2015 poz. 2016). Najwyższe wartości dopuszczalne i wartości zalecane. Metodyka pomiarów i interpretacja wyników pomiarów.
  • Analiza problemów związanych z utrzymaniem odpowiedniej wielkości parametrów fizykochemicznych i bakteriologicznych jakości wody basenowej.
  • Zalecenia na wypadek wystąpienia odstępstw od obowiązujących wymagań w sprawie jakości wody basenowej.
  • Chlorowanie szokowe - studium przypadku.
  • Sposoby na zmniejszenie zawartości chloru związanego w wodzie basenowej.
  • Uboczne produkty dezynfekcji - rodzaje, wpływ na zdrowie osób kąpiących się i personelu obiektu basenowego.

Do współpracy merytorycznej zaprosiliśmy eksperta oraz praktyka, posiadającego wieloletnie doświadczenie i kompetencje z zakresu: technologii wody basenowej, monitoringu jakości wody basenowej z uwzględnieniem zawartości ubocznych produktów dezynfekcji w obiegach wody basenowej, bezpieczeństwa zdrowotnego osób kąpiących się, możliwości zagospodarowania popłuczyn z filtracyjnych systemów basenowych.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego spotkania, podobnie jak w trakcie naszych poprzednich wydarzeń, stworzymy miejsce do ważnej, merytorycznej dyskusji w gronie specjalistów.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje nt. warsztatów eksperckich: instytut.techniczny@sgs.com.

Instytut Techniczny SGS to najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, realizowane w oparciu o ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, skierowane do pracowników każdego szczebla organizacyjnego, polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji.

Dowiedz się więcej o Instytucie Technicznym SGS.

Skontaktuj się z nami