Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oferowane przez SGS usługi z zakresu walidacji i weryfikacji pomogą w przygotowaniu sprawozdań z emisji gazów cieplarnianych.

Gwarantujemy, że emisje gazów cieplarnianych oraz redukcja emisji będą raportowane w sposób spójny i trafny. Nasza usługa weryfikacji emisji określa zgodność z określonymi limitami. Zapewniamy również certyfikację ograniczenia emisji. Nasz program oceny zmian klimatycznych ułatwi handel uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych. Poprzez promocję standaryzacji procedur weryfikacyjnych, pozwoli on uczestniczyć w programach międzynarodowych.

Szkolenia z zakresu zmian klimatycznych prowadzone przez SGS umożliwiają zapoznanie się lub zdobycie umiejętności związanych z pomiarem śladu węglowego oraz z rozliczaniem i weryfikacją emisji gazów cieplarnianych (ISO 14064). Ponadto oferujemy dostosowane do potrzeb klienta szkolenia u klienta w zakresie wybranych tematów.

Prosimy o kontakt — chętnie odpowiemy na pytania dotyczące odpowiednich dla Państwa branży usług związanych ze zmianami klimatycznymi i zapewnimy przewagę konkurencyjną dla Państwa działań.