Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Szkolenie aktualizacyjne dotyczące Wydania 7 Globalnego Standardu Bezpieczeństwa Żywności (GSFS) Brytyjskiego Konsorcjum Detalistów (BRC), oferowane przez SGS.

Wdrożenie programu BRC zatwierdzonego przez GFSI stanowi zasadniczy element zarządzania bezpieczeństwem żywności w firmie. Wymaga to uwzględniania najnowszych zmian w standardzie. Nasz kurs zapewnia podstawowe szkolenie, obejmujące zakres aktualizacji programu GSFS BRC - Wydania 7.

Dlaczego warto wybrać oferowane przez SGS szkolenie aktualizacyjne dotyczące Wydania 7 Globalnego Standardu Bezpieczeństwa Żywności (GSFS) BRC?

Możemy pomóc:

  • Uzyskać aktualne informacje dotyczące Globalnego Standardu Bezpieczeństwa Żywności
  • Zrozumieć aktualizacje zawarte w Wydaniu 7 GSFS
  • Zapoznać się ze zmianami wprowadzonymi w Wydaniu 7 GSFS i zweryfikować ich zastosowanie

Sprawdzony kurs aktualizacyjny dotyczący Wydania 7 GSFS oferowany przez lidera w dziedzinie szkoleń BRC

Dysponujemy międzynarodową siecią wykwalifikowanych instruktorów i audytorów, którzy regularnie przeprowadzają w firmach audyty zgodności z Globalnym Standardem Bezpieczeństwa Żywności BRC. W związku z tym, oferujemy naszą wiedzę oraz doskonałe kompetencje w zakresie organizacji profesjonalnych szkoleń potrzebnych do zrozumienia wymagań BRC.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym szkoleniu aktualizacyjnym dotyczącym Wydania 7 GSFS BRC.