Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oferowane przez SGS szkolenie w zakresie opracowywania i wdrażania środków zapobiegawczych FSMA w odniesieniu do żywności przeznaczonej dla ludzi – poznaj zasady praktycznego wdrożenia przepisów FSMA dotyczących środków zapobiegawczych w odniesieniu do żywności przeznaczonej dla ludzi.

Przepis FSMA dotyczący środków zapobiegawczych stosowanych w przypadku żywności przeznaczonej dla ludzi (przepis PC Human Food) wymaga, aby zakłady spożywcze posiadały plan bezpieczeństwa żywności obejmujący analizę zagrożeń oraz środki zapobiegawcze oparte na ryzyku. Nasz kurs przedstawia, jak należy wdrożyć ten przepis FSMA.

Dlaczego warto wybrać oferowane przez SGS szkolenie dotyczące wdrożenia środków zapobiegawczych FSMA?

Kurs przedstawia, jak spełnić wymagania FSMA poprzez przeprowadzenie analizy zagrożeń, określenie środków zapobiegawczych i zarządzanie nimi oraz opracowanie dokumentacji. W kursie omówiono praktyczne wdrożenie przepisu PC Human Food, w tym GMP (Podrozdział B), analizę zagrożeń, środki zapobiegawcze oraz plan bezpieczeństwa żywności. Materiał obejmuje studia przypadków i przykłady praktyczne.

Kurs przeznaczony jest dla osób poszukujących wskazówek dotyczących praktycznego wdrożenia przepisu FSMA PC Human Food.

Wymagania wstępne dla uczestników

Zaleca się, aby uczestnicy tego kursu byli zaznajomieni z GMP, HACCP lub mieli doświadczenie w pracy z systemami bezpieczeństwa żywności.

Szczegóły kursu

  • Czas trwania: 2,5 dnia
  • Akredytacja: SGS
  • Metodologia prowadzenia zajęć: bezpośrednie szkolenie wirtualne (online) prowadzone przez instruktora

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają świadectwo wydane przez firmę SGS.

Wiarygodne szkolenie dotyczące bezpieczeństwa żywności oferowane przez czołowego dostawcę tego rodzaju kursów

Jako lider w dziedzinie specjalistycznych szkoleń opieramy się na wieloletnim globalnym doświadczeniu. Nasze kursy prowadzone są przez specjalistów, którzy wspierają uczestników szkoleń w rozwoju zawodowym.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym szkoleniu dotyczącym opracowywania i wdrażania środków zapobiegawczych FSMA w odniesieniu do żywności przeznaczonej dla ludzi.