Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oferowane przez SGS szkolenie dla branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej — zdobądź umiejętności i uzyskaj szczegółowe porady niezbędne do spełnienia wszystkich wymogów dotyczących jakości i bezpieczeństwa w branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej.

Pozyskiwanie aktualnych informacji dotyczących zmian w zakresie szkoleń może być czasochłonne Nasi eksperci dysponują aktualnymi informacjami na temat nowych zmian i modyfikacji norm oraz przepisów obowiązujących w branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej. W związku z tym możemy zaoferować zakres szkoleń dla branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej, dzięki którym dowiesz się, jaki wpływ najnowsze zmiany mają na Twoje wyroby i wymogi dotyczące zgodności.

Oferujemy szkolenia obejmujące szereg tematów, w tym:

  • Raporty bezpieczeństwa kosmetyków i ocena ryzyka toksykologicznego dla rynków UE i USA.
  • Dobre praktyki produkcyjne (GMP) 
  • Szkolenie dotyczące audytów, świadomości, wdrożenia i umięjętności prowadzenia audytów BRC

Każdy kurs przedstawia aktualne, szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących i opracowywanych przepisów, o których należy wiedzieć, w tym:

  • Dyrektywa kosmetyczna UE 76/768/EWG
  • REACH
  • Przepisy CLP dotyczące klasyfikacji, oznakowania i opakowania
  • California Prop 65

Dlaczego warto wybrać oferowane przez SGS szkolenie dla branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej?

Jako światowy lider w dziedzinie szkoleń dla branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej oferujemy szerokie doświadczenie i zasoby oraz profesjonalnych trenerów, aby pomóc naszym klientom w maksymalnym wykorzystaniu budżetu przeznaczonego na szkolenia. Nasza ogólnoświatowa sieć wykwalifikowanych treneró umożliwi Ci zdobycie umiejętności i uzyskanie szczegółowych porad niezbędnych do spełnienia wszystkich wymogów dotyczących jakości i bezpieczeństwa w branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób szkolenia dla branży środków higieny osobistej i chemii gospodarczej mogą pomóc Twojemu przedsiębiorstwu.

Akademia SGS — doskonalenie kadr i przedsiębiorstw

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.