Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Szkolenia SGS w zakresie certyfikacji biur obsługi klienta (BOK) według normy EN 15838 - dowiedz się więcej o wprowadzaniu systemu zarządzania jakością i certyfikacji dla BOK.

Szkolenie to ma na celu pomoc konsultantom i managerom ds. wdrażania nowych systemów w poprawie funkcjonowania biur obsługi klienta i wprowadzeniu systemów zarządzania jakością w ramach przygotowania do audytu i certyfikacji EN 15838. Aby Cię przygotować do certyfikacji, kurs będzie obejmował:

  • zapoznanie się z wymogami standardu,
  • wskazanie sposobów na zwiększenie wartości usług poprzez wprowadzenie w obrębie BOK sposobów zarządzania zorientowanych na obsługę i jakość,
  • przygotowanie do codziennych operacji i zadań związanych z tym standardem.

To dwudniowe szkolenie jest adresowane do konsultantów i managerów ds. wdrażania nowych systemów pracujących w biurach obsługi klienta chcących zadbać o zgodność z normą EN 15838. Po pomyślnym ukończeniu kursu, jego uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Dlaczego warto wybrać szkolenie z certyfikatu EN 15838 od SGS?

Nasze kursy są prowadzone przez wykładowców, którzy są ekspertami w zakresie BOK i EN 15838 a przy tym doświadczonymi trenerami. Będziesz mieć możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i poszerzenia swojej wiedzy dzięki interaktywnemu i praktycznemu podejściu do nauki.

Skontaktuj się z SGS jeszcze dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym szkoleniu w zakresie certyfikacji zgodności z normą EN 15838.