Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Szkolenie z zakresu badania materiałów oferowane przez SGS — szeroki wybór kursów, które dostarczą zaawansowaną wiedzę wymaganą przy wykonywaniu specjalistycznych technik badań materiałów

Badanie materiałów jest bardzo specjalistyczną dziedziną i wymaga zaawansowanej wiedzy oraz dokładności wyników. Nasza szeroka, kompleksowa oferta obejmuje różne kursy z zakresu technik badań materiałów — m.in. badania nieniszczące oraz dotyczące bezpieczeństwa użytkowania sprzętu.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby omówić swoje wymagania dotyczące szkoleń z zakresu badania materiałów.

Wzmacniaj ludzi oraz rozwijaj swój biznes wraz z Akademią SGS

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.