Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Szkolenie w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem — wiedza i umiejętności niezbędne do zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie.

Zarządzanie ryzykiem i zapewnienie bezpieczeństwa to priorytety Twojej organizacji. Dzięki szkoleniom oferowanym przez SGS możesz zapewnić pracownikom Twojej firmy wiedzę i umiejętności na wysokim poziomie. Nasza oferta obejmuje również szkolenia z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem, zapobiegania kuprupcji, myślenia opartego na ryzyku, system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 270001, system zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw ISO 28000, system zarządzania ryzykiem ISO 31000, CV-PAT i wiele innych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i ryzkiem.

Wzmacniaj ludzi oraz rozwijaj swój biznes wraz z Akademią SGS

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.